לוגו חברת ניקיון

שאלות ותשובות

השאלות שלכם - התשובות שלנו

אנשים רבים שצריכים שירותי נקיון מסוגים שונים לא יודעים במה זה כרוך, איזה יעוץ לקבל וכיצד לארגן את הבית לפני השירות הנדרש. ענינו בשבילכם למספר שאלות חשובות לפני קבלת שירות של נקיון.

אנו מתמחים בסוגי נקיון רבים החל מניקוי דירות חדשות לפני מעבר, ניקוי דירות לאחר שיפוץ, פוליש וחידוש רצפות, פוליש קריסטל ואפילו נקיון הבית לאחר שריפה.

נקיון יסודי של דירה בגודל בינוני לוקח בערך יום עבודה. הכול תלוי כמובן בכמות וברמת הלכלוך, האם הדירה עם ריהוט או לא וכדומה.

משרדנו ממוקמים ברחוב משה בקר 13 בראשון לציון.

נקיון של דירה בינונית לאחר שיפוץ לוקח בערך בין יום עבודה ליומיים. זה מורכב מעט יותר מדירה חדשה, ניקוי יסודי יותר, העלמת כתמי צבע/ בטון מהרצפה ועוד.

את חברת הנקיון כדאי להזמין רק כשהשיפוץ נגמר לחלוטין וכשכל בעלי המקצוע האחרים כבר לא נמצאים בדירה. חבל שחברת הנקיון תעבוד כפול ושתשלמו לשווא על דירה שתתלכלך שוב, לכן הנקיון לאחר השיפוץ צריך להיות השלב האחרון בהחלט.

נקיון בית לאחר שיפוץ כולל ניקוי יסודי של מריחות שונות כמו רובה, צבע, טיח ואף נסורת מהארונות השונים. כמו כן, ניקוי רצפות, חלונות, תריסים ופאנלים.

בוודאי. חברת הנקיון מגיעה לראות מה צריך בדיוק לעשות, אם יש דברים חריגים, לדעת באילו חומרים ובאילו כמויות להשתמש וגם למצוא פגמים שאולי לא ניתנים לתיקון/ שחזור, כדי לדעת בדיוק מה התוצאה ולהסביר אותה ללקוח בטרם קבלת השירות.

הכול תלוי כמובן בדירה שאתם מבקשים לנקות. בגודל שלה, בסוג השיפוץ שהיא עברה ובמה שדרוש לנקות בה.

כדאי לבדוק שמדובר בחברה אמינה, מנוסה ומקצועית עם הציוד המתאים לנקיון דירות מכל סוג. כדאי לבדוק רזומה והמלצות מלקוחות קודמים.

המחיר משתנה מכמה מרכיבים- סוג הנקיון- לאחר שיפוץ, בכניסה לדירה חדשה, לאחר שריפה וכו'; גודל הדירה והחדרים עצמם וכמובן אם קיימים רהיטים בדירה. מחיר משתנה מהרבה מרכיבים, לכן מומלץ לא לקבל הצעת מחיר בטלפון, אלא לבקש מבעל המקצוע להגיע לבדיקה מקדימה של הבית לפני קבלת השירות.

יש לכם עוד שאלות? אנחנו כאן כדי לשמוע

השאירו פרטים או תפנו אלינו במייל או בפלאפון, נשמח לעזור!

אנא דרגו את המידע

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.