לוגו חברת ניקיון

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל הינו פוליש האיכותי ביותר בעל התוצאות המושלמות ביותר. המראה שלו מרשים, הרצפה מבריקה ברמה שההשתקפות של הרהיטים והשתקפות של האנשים בחדר ממש ניכרת בה בבירור. והיא מעניקה לחלל מראה יוקרתי ואקסלוסיבי. מעבר לכך, פוליש קריסטל אינו רק מעניק לרצפה מראה מבריק אלא באמת גורם לה להיות נקיה יותר, וזאת על ידי זה שהוא מונע מלכלוך להידבק לרצפה.

פוליש קריסטל ופוליש ווקס

אנו ב MY CLEAN מתמחים בפוליש קריסטל ובפוליש ווקס. מי שאינו מבין בתחום עשוי לתהות מה ההבדל בין הסוגים, ולמה פוליש לרצפה מסוג קריסטל יקר יותר? האם ההשקעה בפוליש קריסטל מצדיקה את עצמה? אנחנו כאן כדי לענות ולעשות סדר:

פוליש ווקס הינו תהליך בו אנו מורחים על הרצפה חומר הברקה הנקרא ווקס. אנו משתשמים לצורך כך במכונה שבה גלגל מסתובב במהירות ומורח את החמור הדומה לשעווה באופן אחיד על פני הרצפה. החומר מעניק לרצפה מראה מבריק ויפה. פוליש ווקס זול יותר אך העמידות שלו היא כשנה, ובנוסף, כאשר מדובר בחללים עם תנועה רבה, כמו המבואה לבית, המטבח והסלון הפוליש עשוי להישחק במהירות גבוהה יותר, כך שזה בהחלט נפוץ כי במקרה ובוצע פוליש ווקס בכל הדירה בחדרים הפנימיים הוא מחזיק מעמד יפה ואילו בסלון ובמטבח ניכר כי המראה המבריק כבר נשחק. אבל הבשורה הטובה שאם משתמשים בחומר שטיפה ייעודי לווקס, ומחדשים כל שנה את הפוליש המראה המבריק נשמר.

פוליש קריסטל לעומת זאת הינו פוליש הרבה יותר עמוק ויסודי. העבודה עליו אורכת שעות והוא כולל שלושה שלבים במהלכם הרצפה עוברת קרצוף עמוק ומוחדרות לתוך הרצפה ממש חומרי הברקה. הפוליש הזה נשמר לזמן ממוצע של כ 3 שנים ואינו נשחק מתנועה רבה בחדר.

פוליש קריסטל
פוליש קריסטל

לאיזו רצפה מתאים פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל אצל חברת הניקיון my clean מתאים לרצפת שיש טבעי, אבן טבעית ולרצפת טרצו. הוא אינו מתאים לרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן. ועלול לגרום להן נזק. 

מה כוללים שלבי העבודה של פוליש קריסטל?

שלב ראשון מירו והחדרת חומר X 1

כהכנה לשלב זה אנו דואגים לרצפה יבשה ונקיה. אנו מחברים למכונה ייעודית צמר פלדה ייחודי והמכונה מסתובבת במהירות וגורמת לחיכוך ברצפה שיוצר חום. החיכוך הזה מאפשר לנו להחדיר לרצפה את החומר X1 חומר המיועד לניקוי עמוק של הרצפה מבפנים. 

החלקת נקבוביות ברצפה והחדרת חומר X2 

בשלב השני אנו מעבירים שוב מכונה ייחודית על כל שטח הרצפה. המכונה מחדירה לתוך הרצפה את  החומר X2, החומר מביא להחלקת נקבוביות הרצפה, אלו לא נקבוביות הניכרות לעין אולם תוכלו להרגיש בהן אם תעבירו רגל יחפהב או יד על גבי הרצפה ותחושו מגע מחוספס מעט. החספוס הזה מפריע למראה המבריק של הרצפה החומר X2 מחליק את הרצפה ובנוסף מהווה חומר הברקה.

החדרת חומר X3

בשלב השלישי אנו נעבור בפעם השלישית על הרצפה בעזרת מכונה ייעודית שתמחה את שאריות צמר הפלדה ותחדיר לרצפה את חומר ההברקה X3 שמביא להברקה מושלמת של הרצפה. 

 השלבים האלו הם השלבים הבסיסיים של הברקת פוליש קריסטל. אנו ממליצים על שלב רביעי שנותן בוסט מדהים נוסף  בשלב הזה אנו מורחים על הרצפה חומר הברקה בשם A7 ומעבירים על הרצפה קרצוף נוסף בעזרת מכונה ייעודית הפועלת בעזרת גלגל הברקה.אליו מחובר סקוטש עדין. אם מבצעים את השלב הזה הרצפה זוכה לגימור מושלם יותר שמביא לתוצאות עוצרות נשימה ממש.

ליטוש

לעיתים הרצפה שרוטה. כאשר קיימות שריטות ברצפה יש לבצע ליטוש קודם לביצוע פוליש קריסטל. אנו  ב MY CLEAN מבצעים ליטוש מקצועי לרצפה שיש בה שריטות בעלות של 5 ש"ח למ"ר.

מריחת חומר נגד החלקה

פוליש קריסטל מקפיץ את מראה הבית ומעניק לרצפה מראה מרשים ומבריק. אולם אם מדובר בבית עם אנשים מבוגרים או לחילופין ילדים קטינים חשוב לדעת שפוליש קריסטל גורם לרצפה להיות מחליקה יותר. אז כדי למנוע נפילות לא נעימות אנו ממליצים למרוח חומר נגד החלקה על הרצפה היא תהיה מבריקה אבל ללא סכנת החלקה. 

תחזוק פוליש קריסטל

אנו ב MY CLEAN מתמחים מגוון רחב של פולישים בניהם פוליש לרצפה ישנה. אנו רוצים שתהנו לאורך זמן ממראה מושלם של הרצפה שלכם ולכן אנו ממליצים לרכוש חומר שטיפה ייעודי לרצפות שעברו פוליש קריסטל. נוכל להמליץ על חומר הנקרא A9 מה שהחומר הזה עושה זה בכל שטיפה שגרתית עם הסרת שכבת הלכלוך הוא מוסיף שכבה על הרצפה המגנה על ההברקה. לעומת זאת חומרי שטיפה סטנדרטיים מהסופר הורסים בהדרגה את הברק וחבל. 

למי מתאים שירות פוליש קריסטל?

שירותי פוליש קריסטל הינם משירותי הניקיון השכיחים והפופולריים ביותר של חברות הניקיון ולא בכדי. שירות זה מתאים כמעט לכל לקוח, החל מבתים פרטיים, דרך בנייני משרדים, בתי מלון, קניונים, מרכזים מסחריים, מפעלים, ניקיון דירות חדשות ועוד. כמובן התדירות של הניקיון והירידה לדקויות תהיה ההבדל בין סוגי השירותים הנוספים. יש כמה סוגי פוליש שניתן לבצע, כאשר פוליש הקריסטל נחשב ללא ספק לאחד הטובים אם לא הטוב ביותר מבין השירותים הללו. 

האם כדאי לעשות שירות פוליש קריסטל או ניקיון רגיל?

פוליש הקריסטל מעט יקר יותר מניקיון רגיל אבל הוא ללא ספק יהיה בעל יתרונות רבים יותר הן מבחינת ניקיון, הן מבחינת  נראות והן מבחינת היוקרה שהוא משדר. כמובן שבסופו של דבר ההרגשה של האנשים במקום היא זו שחשובה וניקיון הרצפה הינו חיוני לבטיחות ורווחת האורחים במקום אך אם אתם גם רוצים להרשים את האורחים ולתרום למיתוג חיובי שלכם תוכלו גם להבריק את הרצפה עם פוליש קריסטל.

שירותי פוליש מיוחדים לקניונים, בתי עסק ומרכזים מסחריים:

שירות הניקיון של פוליש קריסטל נפוץ בעיקר בקרב בתי עסק שונים, לרבות קניונים ומרכזי מסחר, מפעלים ומשרדים. אלה זקוקים לניקיון באופן שוטף לרווחתם ובטיחותם של ההולכים והשבים במקום, העובדים והלקוחות. כמו כן במקרים רבים הברקת הרצפה תעשה רושם חיובי על הלקוחות והאורחים במקום וישדרגו משמעותית את הרושם שתעשו עליהם.

כמה זמן לוקח לעשות פוליש קריסטל?

גודל הדירה זמני עבודה
ניקיון דירת חדר (20-40 מ״ר ) בין שעה לשעתיים
ניקיון דירת 2 חדרים (50-80 מ״ר) בין שעה לשעתיים
ניקיון דירת 3 חדרים (60-90 מ״ר) 3-2 שעות
ניקיון דירת 4 חדרים (80-110 מ״ר) 4-3 שעות
ניקיון דירת 5 חדרים (110-140 מ״ר) 5-4 שעות
ניקיון דירה 6 חדרים (120-160 מ״ר) 6-5 שעות

שאלות ותשובות פוליש קריסטל

פוליש קריסטל יוצר מראה מבריק לרצפת הדירה ומשווה לה מראה מיוחד.

הוא מתאים לכל סוגי הרצפות מלבד רצפת קרמיקה וגרניט פורצלן והוא אף עשוי לעשות להן נזק.

הזמן תלוי בגדול הדירה שלכם. פוליש קריסטל נעשה בשלושה שלבים.

כן, אך פוליש קריסטל הוא אינו תרופת קסם. רצפה שרוטה או סדוקה לא תראה שונה לאחר פוליש קריסטל והיא מצריכה טיפול מסוג אחר.

האזינו לתוכן

4.9/5 - (27 votes)
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.