לוגו חברת ניקיון

פוליש לרצפה ישנה

פוליש לרצפה ישנה – מחזירים את הברק למרצפות

פוליש לרצפה ישנה נצרך במקרים רבים. רצפה ישנה מאופיינת פעמים רבות בשריטות ובכתמים, היא חסרת ברק והמראה הכללי שלה פעמים רבות נראה בהתאם, והוא לא מרנין במיוחד, לרצפה יש מראה כללי עייף ודהוי, אז אנחנו בחברת ניקיון My clean מומחים בלהחזיר לרצפה את זוהר נעוריה בשיטות מקצועיות שכבר נפרט.

קיימים שני סוגים עיקריים של פוליש לרצפה ישנה, פוליש קריסטל ופוליש ווקס. מה ההבדל בין סוגי הפוליש? הכנו לכם סיקור קצר על כל סגנון פוליש כדי שתוכלו להבין טוב יותר על כל שיטה, וסוג פוליש.

פוליש לריצפה ישנה

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל הינו יקר יותר מפוליש ווקס. אבל לא סתם, בפוליש קריסטל חומרי ההברקה מוחדרים לתוך הרצפה עצמה בתהליך הכולל מספר שלבים, בנוסף, חומרי ההברקה הקריסטליים יקרים יותר. המשתנים האלה משפיעים על המחיר, אבל בהחלט גם על התוצאה: פוליש קריסטל מעניק לרצפה הישנה מראה שאפשר להגיד עליו בצניעות שלא תכירו כלל את הרצפה הישנה שלכם, הוא עמיד לזמן ארוך של כשלוש שנים, כך שההשקעה בהחלט משתלמת ואפשר להנות מרצפה מבריקה שנראית נהדר, מחמיאה לבית וגם סופחת פחות לכלוך ושומרת על נקיונה לאורך זמן רב יותר.

פוליש ווקס

פוליש ווקס, בשונה מפוליש קריסטל, הינו פוליש בו חומר ההברקה אינו מוחדר לתוך הרצפות אלא מורחים אותו על גביהן. כמובן שהמריחה מתבצעת לאחר קרצוף יסודי של הרצפה שלאחריו מתבצעת מריחת הווקס, המכשיר בו אנו משתמשים הוא מכונה עם גלגל המסתובב במהירות על הרצפה, מקרצף אותה ומורח את החומר. הווקס הינו חומר דמוי שעווה המעניק לרצפה מראה מבריק. העמידות היא בממוצע לשנה, ולכן אנו ממליצים לחדש את פוליש הווקס אחת לשנה כדי לשמור על תוצאות. חשוב גם לציין כי בחדרים בהם יש תנועה רבה כגון החללים הציבוריים בבית, במבואה בסלון ובמטבח פוליש הווקס עשוי להישחק מהר יותר, כי הרי מדובר בשכבה חיצונית המרוחה על גבי הרצפה, וככל שקיים חיכוך רב יותר ברצפה בעקבות התנועה בחדרים, הוא נשחק מהר יותר.

לאיזה סוגי רצפה מתאים פוליש?

פוליש מתאים לרצפות שיש ורצפות טרצו. רצפות חדשות יותר מסוג של קרמיקה או גרניט פורצלן לא מתאימות לפוליש והוא עלול להרוס אותן. אנחנו בחברת הניקיון My Clean נדע להגיע לבית הלקוח ולבצע אבחון מעמיק, ולתת הצעת מחיר כולל התאמת סגנון הפוליש ללקוח. במידה ויש ללקוח מרצפת מסוג גרניט פורצחן או גרניט, נדע לבצע ניקוי יסודי על ידי פעולות שונות.

האם תמיד מומלץ לבצע פוליש קריסטל?

לכאורה ההמלצה שלנו היא על פוליש קריסטל, שכאמור הוא פוליש עמוק יותר ועמיד יותר. פעמים רבות אלו הבוחרים בפוליש ווקס עושים זאת מאילוצי תקציב. אולם יש מקרים בהם נמליץ על פוליש ווקס. מדובר על מקרים בהם מדובר על פוליש לרצפה ישנה ממש עם נטיה להתפוררות, במקרה זה פוליש קריסטל שהינו אגרסיבי יותר עלול להחמיר את המצב ולהאיץ את התפוררות הרצפה, אז פה נמליץ על פוליש ווקס שהינו עדין יותר ומעניק ברק נפלא.

ליטוש מרצפות

חשוב לנו להבהיר, פוליש לרצפה ישנה מיועד להברקת הרצפה. אולם כאשר הרצפה שרוטה, יש בה חורים וסדקים, והיא מוכתמת בכתמים שנספגו בה, פוליש אינו פתרון קסם. במקרה זה יש להקדים לתהליך הפוליש ליטוש רצפה.
ליטוש בעצם מסיר שכבה עליונה מהרצפה בתהליך מקצועי וחושף את השכבה התחתונה יותר ברצפה, ממש כמו טיפול פילינג עמוק המסיר את שכבת העור העליונה וכך העור נראה צעיר ובריא יותר. הליטוש הינו תהליך מורכב שאנו מבצעים בשלבים רבים, בשלב הראשון מתבצעת חריצת פוגות ומילוי שלהן בחומר תואם לצבע הריצוף, בשלה הבא נאטמים החורים בעזר מילוי מיוחד, שלבים אלו הם אופציונליים לבחירת הלקוח. לאחר מכן מגיע ביצוע הליטוש עצמו, אנו משתמשים במכונה משחיזה שיש יהלום בקצה שלה. היהלום מסיר את השכבה הדקה העליונה של הרצפה, כאשר זה נעשה בהדרגה, בתחילה במהירות נמוכה יותר שעולה עם השלבים. הסרת השכבה העליונה ברצפה מסירה איתה את הכתמים, השריטות, אולם אם מדובר בשריטות וכתמים ממש עמוקים, מצב שאינו שכיח, הליטוש לא יפתור לחלוטין את העניין.

פוליש לרצפה מחירים - אז כמה זה עולה לנו?

לאיזו רצפה מתאים ליטוש?

כמו פוליש, גם ליטוש מתאים לרצפות טרצו ושיש לסוגיהן השונים ולא לרצפות גרניט פורצלן. ליטוש ופוליש לרצפה ישנה הם בהחלט תהליכים מקצועיים שיעניקו לרצפה טוויסט של רעננות, ברק וחיות מדהימים.
מריחת סילר לאחר הליטוש. לאחר ביצוע ליטוש נבצע מריחת סילר. מריחת הסילר כלולה במחיר הליטוש, הסילר בעצם הינו חומר האוטם ומונע ספיגה של כתמים ברצפה והוא שלב קריטי לצורך שמירה לאורך זמן על הליטוש.

מחירי ליטוש ופוליש

ליטוש רצפה עולה בממוצע כ 150 ש"ח למ"ר, אבל יכול להגיע ל 250 ש"ח למ"ר, כאשר מדובר ברצפת שיש מסוג המצריך עבודת ליטוש מורכבת וארוכה יותר.
פוליש קריסטל עולה כ 20-30 ש"ח למ"ר .
פוליש ווקס כ 10-15 ש"ח למ"ר.

 

מעוניינים בשירותי פוליש לרצפה ישנה או בניקיון דירה? הגעתם למקום הנכון, חברת My Clean תבריק לכם את הבית! השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

איך לבחור חברת פוליש לרצפה ישנה?

איך     לבחור? מידע מעמיק
מקצועיות  חברת My clean משתמשת באנשי מקצוע אמינים ומקצועיים בעבודות הפוליש לרצפה ישנה, כדי להבטיח תוצאות מצוינות ובלתי מתפשרות.
ניסיון ניסיון וותק הם חלק בלתי נפרד ממתן שירות מושלם. חברתנו בעלת ניסיון מוכח ובלתי מתפשר, כדי להבטיח לכם תוצאות מדהימות.
המלצות  המלצות הן חלק בלתי נפרד ממתן שירות ומבדיקת חברה כלשהי. חברת My clean מתגאה במגוון המלצות ברשת ומפה לאוזן שמגדיל את קהל לקוחותינו ואת האנשים להם אנחנו שמחים לתת שירות.
סוגי חומרי הניקיון סוג חומרי הניקיון בעבודות הפוליש של חברתנו הוא מהטובים ביותר, כדי שהתוצאה תהיה מושלמת.
מחירים מחירים הם דבר חשוב ושיקול משמעותי בקבלת שירות כלשהו. מחירי הפוליש שלנו משתנים בהתאם לסוג העבודה, לגודל דירתכם וכדומה.
חוות דעת חברת My clean מזמינה אתכם לקרוא באינטרנט וברשתות החברתיות את חוות הדעת על החברה ולראות אין ספור לקוחות מרוצים לעבודות הפוליש שלנו כמו לשאר השירותים שאנו מציעים.

 

שאלות ותשובות פוליש לרצפה ישנה

פוליש לרצפה ישנה יחדש לכם את מראה הבית ויניק ברק לרצפת הבית הישנה. אפשר להשתמש בפוליש קריסטל או בפוליש וקס.

תלוי באיזו שיטה של פוליש בוחרים. בכל אחת מהדרכים, הרצפה הישנה שלכם תראה טוב יותר ותרענן לכם את מראה הבית.

מומלץ לעשות זאת כשהרצפה הישנה כבר בעלת מראה מט ולא מושכת, אך לא במצב שחייב להחליף אותה. פוליש זה בהחלט תחליף ראוי שירענן לכם את מראה הבית כולו.

המחיר של פוליש לרצפה ישנה תלוי בגודל הדירה שלכם וכמובן בסוג הפוליש שתבחרו.

האזינו לתוכן

5/5 - (30 votes)
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.