לוגו חברת ניקיון

ניקיון דירות לפני אכלוס

ניקיון דירות לפני אכלוס – לקבל דירה נקייה ומבריקה

תקופת מעבר לדירה חדשה מרגשת ועמוסה כאחד. לכן אנחנו בחברת My Clean נשמח להקל עליכם ולהסיר מכתפיכם את ניקיון הדירה לפני האכלוס.

חשוב לנו שתיכנסו לדירה נקיה ונעימה, שיהיה לכם נוח להגיע וכל מה שיישאר לכם הוא לסדר את הרהיטים והחפצים בצורה הנוחה לכם. ולכן אנו מציעים לכם את שירותי ניקיון דירות לפני אכלוס המקצועי שלנו לדירות לפני אכלוס.

ניקיון דירה לפני איכלוס

מתי מומלץ לבצע ניקיון דירות לפני איכלוס?

מנסיונינו הרב בתחום הניקיון המקצועי. אנו ממליצים לבצע את ניקיון הדירה לפני הכניסה אליה. משתי סיבות: ניקיון דירה לפני אכלוס, כאשר היא ריקה, קל יותר, ובנוסף, נעים להיכנס לדירה נקיה ונוצצת. ולכן ההמלצה שלנו היא להזמין את חברת הניקיון לפני הכניסה לדירה.

ניקיון דירות מקבלן

כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן, הקבלן מבצע ניקיון כלשהו בדירה. לרוב הניקיון כולל בעיקר פינוי פסולת הבניה מהדירה ולכל היותר הוא מעביר טאטוא בדירה. אנו מציעים ניקיון דירה מקבלן או ניקיון יסודי של דירה לפני אכלוס.

שירותי ניקיון דירות מקבלן כוללים

ניקיון יסודי של הרצפה ואריחי החיפוי משאריות רובה

ניקיון יסודי של המטבח, השיש, הכיריים, והארונות מבפנים ומבחוץ מאבק ומשאריות חומרי בניה

ניקיון הבית מאבק בניה וקרצוף יסודי

ניקיון חדרי שירותים ואמבטיה כולל כלים סניטריים וארונות.

ניקוי חלונות ומשקופים

אנו מקפידים על ניקיון בחומרים ייעודיים אשר מעניקים ניקיון אופטימלי לכל סוג משטח וחומר מחד,

תוך שמירה עליהם מאידך.

ניקיון דירות יד שניה

כאשר נכנסים לדירת יד שניה אנו רוצים לדאוג לכך שהיא תהיה נקיה ונעימה. הרבה יותר נעים להיכנס לדירה בה החלונות מקורצפים, המסילות נקיות, חדרי האמבטיה והשירותים מחוטאים ונקיים מכתמים שונים ומאבנית, המטבח נקי ומחוטא, וחף משיירי שומן בישול וכתמי מזון כאלה ואחרים והרצפה נוצצת ובוהקת ללא כתמים. אנחנו בחברת My Clean פה עבורכם וממליצים לכם להזמין שירותי ניקיון מקצועי לאחר פינוי הדירה לפני המעבר אליה. חשוב לנו להעניק ללקוחותינו בית נקי ונוצץ, ולכן אנו משתמשים בחומרים מקצועיים, לכל חומר וסוג משטח חומר ייעודי המנקה אותו במקצועיות ושומר מפגיעה במשטח.

ניקיון דירה לפני איכלוס

שירותי ניקיון דירות יד שניה כוללים:

 • ניקוי רצפה יסודי כולל פוליש שניתן להזמין במידת הצורך כשירות נוסף במסגרת ניקיון דירות לפני אכלוס או ניקיון דירה לפני מעבר.
 • ניקוי אבק
 • ניקוי וחיטוי שירותים ואמבטיה ומטבח
 • ניקוי חלונות מסילות ומשקופים.

מדוע חשוב לנקות דירות חדשות לפני הכניסה אליהן?

דירות חדשות לפני אכלוס אלו דירות שזה עתה סיימו לבנות אותן, הקבלן נותן לכם מפתח בשעה טובה ואתם רגע לפני הכניסה לדירה החדשה שלכם. ייתכן ואתם מתכננים כבר את חנוכת הבית, האירוע הראשון אותו תארחו בביתכם החדש והיכן תציבו את הציוד, הריהוט ואיך יעוצב כל חדר. התרגשות רבה באוויר והרבה הכנות לקראת הכניסה לדירה ללא ספק – אך רגע לפני כן חשוב להזמין שירות ניקיון דירות חדשות של חברת הניקיון My Clean שתשלח אליכם את אנשי הצוות הטובים ביותר שיבצעו ניקיון סיזיפי וידאגו שתיכנסו לדירה החדשה באווירה טובה עם ניחוחות מבשמים באוויר.

פרמטרים העשויים להשפיע על הבחירה שלנו בחברת הניקיון:

 • מוניטין החברה – יש חברות שהשם שלהן הולך לפניהן. ותק, ניסיון והמלצות עשויים להרכיב מדד זה של מוניטין. אם תוכלו להתייעץ עם לקוחות קודמים של החברה או לפחות לקרוא פידבקים ברחבי הרשת על החברה זה בהחלט יכול להועיל לכם. 
 • אילו שירותי ניקיון היא מספקת? – האם החברה מספקת שירותי ניקיון מקיפים גם לדירות חדשות או רק שירותים שוטפים לדירה? מה היקף השירותים? האם המנקים עושים גם פאנלים, חלונות, שטיחים, ספות, ריהוט, כלים סניטריים או רק שטיפה? האם אתם צריכים מכונת פוליש ואם כן האם החברה יכולה לספק את זה? ועוד.
 • מתי תרצו את שירותי הניקיון? – באיזו תדירות ומתי תרצו שהיא תגיע? האם היא זמינה עבורכם במועדים שאתם צריכים?
 • מחיר – האם המחיר הוגן ביחס להיקף השירות הנדרש? מה הוא כולל?
 • מה קורה במידה ועובד הניקיון לא מגיע? האם נשלח עובד אחר בהקדם? 

הרחבה של הפסקה "שירותי ניקיון דירות יד שנייה כוללים:"

 • ניקיון רצפה – ניקיון יסודי של הרצפה להסרה מלאה של לכלוך, אבק והברקה לשמירה על מראה נקי, מבריק ויוקרתי. בין אם מדובר בבית פרטי, דירה בבניין, דירה לפני אכלוס או דירה אחרי שיפוץ הרצפה תהיה האלמנט המרכזי בהליך הניקיון – גם בדירה יד שנייה. לרוב ניקיון הרצפה יעשה בסוף. 
 • פוליש – במידת הצורך החברה תוכל להביא מכונת שטיפה מיוחדת לביצוע שירותי פוליש והברקה בהתאם להזמנת הלקוח.
 • ניקוי אבק – בין אם מדובר בדירה אחרי שיפוץ ובין אם רכשתם את הדירה או נכנסתם אליה בשכירות והיא נראית על פניו במצב טוב – הרי שאבק קשה לראות בעין אלא אם יש הצטברות גדולה שלו. חשוב לנקות את האבק כדי שבני הבית לא ינשמו אותו ועשויים לחיות חודשים או שנים עם האבק שיפגע להם ולכם בבריאות.
 • ניקיון חדר האמבטיה – ניקוי וחיטוי של חדר האמבטיה, הריצוף, הכיור, האסלה, חלונות הזכוכית או האמבטיה, חלונות האוורור וכמובן את הקרמיקה המחפות את הקירות. כל אלה חשובים בניקיון וחיטוי לפני הכניסה לדירה. במיוחד כאשר מדובר בדירה יד שנייה.
 • ניקיון חלונות, מסילות ומשקופים – כולל ניקיון רשתות מאבק מצטבר, לכלוך וסימנים.

מעוניינים בשירותי ניקיון דירות לפני אכלוס? הגעתם למקום הנכון, חברת My Clean תבריק לכם את הבית! השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

דברים שיש לבדוק לפני שסוגרים חברת ניקיון לפני אכלוס

מה לבדוק? הרחבה
ביטוח יש לוודא שיש לחברה ביטוח בתוקף לכל עובדי הניקיון שמגיעים אליכם לדירה. 
בדיקת חומרי הניקיון תשאלו את חברת הניקיון עם אילו חומרים הם משתמשים. במידה ואומרים לכם שמשתמשים עם חומצות, עברו לחברה הבאה בתור. 
זמנים ידועים מראש תבקשו לדעת מראש כמה זמן יקח לחברה לנקות את הדירה, כך תוכלו לערך לזה בהתאם. 
אין טוב ממראה עיניים לפני קבלת הצעת המחיר תבקשו מחברת הניקיון להגיע אליכם לדירה ולראות את גודל הנכס, כמות הרהיטים ואת כמות הלכלוך והאבק, כך שהצעת המחיר תהיה מדויקת ולא יהיו תוספות במהלך העבודה. 
תיאום ציפיות  הגדירו לחברת הניקיון מה הציפיות שלכם מהתהליך ותראו להם היכן חשוב לכם שהם יתמקדו. 

 

שאלות ותשובות ניקיון דירה לפני אכלוס

לו"ז של חברת נקיון עשוי להיות צפוץ, לכן כדאי לעשות זאת כמה שיותר מוקדם. גם לכם יהיה נוח ונעים יותר להיכנס לדירה נקייה. רוצים לדעת עוד? הכנסו לאתר.

אנחנו בדרך-כלל מבצעים את השירות בשעות הבוקר, אבל אנחנו גמישים לבקשות הלקוח.

אמינות, נסיון בתחום והמלצות. כדאי לבדוק את כל הדברים האלה לפני שאתם מחליטים איזו חברת נקיון להזמין.

דירה ממוצעת דורשת בערך שני עובדים, אבל זה משתנה בהתאם לגודל שלה ולרמת הניקוי שנדרש בה.

האזינו לתוכן

5/5 - (22 votes)
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.