להצעת מחיר חייגו עכשיו!

054-835-0397

ניקיון דירות חדשות

ניקיון דירות חדשות – להיכנס לדירה חדשה ומבריקה

למרות הניסיון הרב שלנו בחברת My Clean, בכל פעם שאנו מבצעים ניקיון דירות חדשות אנו מתרגשים מחדש. אנחנו יודעים כי מעבר לדירה חדשה הינו משמעותי ומרגש. ומסמן תחילתה של תקופה חדשה בחיים. הוא מהווה הזדמנות להתחלה חדשה, הזדמנות לסדר מחדש את חפצינו, לארגן מחדש את סידור הרהיטים. אנחנו בחברת My Clean שמחים למקסם את החוויה שלכם ולהעניק שירותים מקצועיים של ניקיון דירות חדשות, כי אם יש משהו מרגש יותר מלהיכנס לדירה חדשה, זה להיכנס לדירה חדשה מדוגמת ונוצצת מניקיון מקצועי.

ניקיון דירות חדשות

דירות חדשות עשויות להיות דירות חדשות מקבלן, ויכולות להיות דירות יד שניה. גם כאשר מדובר בדירות יד שניה, לעיתים מתבצע שיפוץ לבדירה ולעיתים הדיירים נכנסים לדירה ללא שיפוץ מקדים.

בעת הניקיון שלנו אנו מבחינים בין ניקיון דירות חדשות או דירות לאחר שיפוץ, לבין דירות שאינן חדשות או שאינן לאחר שיפוץ.

ניקיון דירות חדשות מקבלן או דירות לאחר שיפוץ

אנו מתמחים בניקיון דירות חדשות ובניקיון דירות לאחר שיפוץ. עבודות בניה או שיפוץ שהתבצעו בדירה לפני הכניסה אליה מותירות את רישומן בדירה. בדירה אחרי בניה קיימות כמויות בלתי מבוטלות של אבק, שאריות מלט, נסורות וחלקיקים אבקתיים שונים משלל קידוחים, חלקי סיד ובטון הנותרים כשאריות משבירת קירות. בנוסף, לעיתים נותרים חמורים שיושמו על משטחים שונים ושאריותיהם נדבקות למשטחים, כגון רובה.

ניקיון רובה

עבודת ניקיון נפוצה הנכללת כמעט בכל ניקיון דירות חדשות, היא ניקיון הרובה. הרובה, הוא החומר שבין חריצי הריצוף בכל הדירה ,ובין אריחי חיפוי הקירות באמבטיה, בשירותים ובמטבח. הרובה היא בעלת נטיה עקשנית להישאר מרוחה על פני הריצוף או משטחי החיפוי, ונראית כמו מרבד אבק עכור על פני הריצוף או החיפוי החדש. כדי להסיר את הרובה נדרש להשתמש בחומרים מקצועיים ייעודיים לכך, קיימים סוגים שונים של חומרים להסרת רובה בהתאם לסוג הריצוף או החיפוי, בנוסף יש לנקות באופן שיסיר את הרובה בצורה מושלמת, ולא יזיק לאריחים.

ניקיון דירות חדשות

התמחות בניקיון דירות חדשות

אנחנו בחברת My Clean מתמחים בניקיון דירה חדשה באופן מקצועי, אנו שמים דגש על ניקיון יסודי של כל שאריות הבניה, וזאת תוך שימוש בחומרים ייעודיים שיטות ניקיון מקצועיות, בחברת My Clean אנו מקפידים שהניקיון היסודי ישמור היטב על הרהיטים, החיפויים, הריצוף והחלונות.

מעוניינים בניקיון דירות חדשות? הגעתם למקום הנכון, חברת My Clean תבריק לכם את הבית! השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

מידע על ניקיון דירות חדשות 

אזור שירות איך זה עובד?
ניקיון דירה חדשה בדרום ניקין דירות בכל איזור הדרום ובישובים הדרומיים.
ניקיון דירה חדשה בצפון חברת My clean תגיע לניקיון דירתכם בכל איזור הצפון ובערים מסביב.
ניקיון דירה חדשה במרכז חברתנו פועלת לניקיון דירות בכל איזור המרכז.
ניקיון דירה חדשה בשפלה ניקיון דירות חדשות באיזור השפלה.
ניקיון דירה חדשה בירושלים ניקיון דירות חדשות, דירות שכורות ודירות לפני אכלוס בכל איזור ירושלים והסביבה.
ניקיון דירה חדשה בשרון ניקיון דירות חדשות בערי השרון.

 

שאלות ותשובות ניקיון דירה חדשה

חברת הנקיון שלנו מתמשת בחומרי הנקיון החזקים והאיכותיים ביותר וחשוב מכך- עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. אנחנו מתחייבים שתהיו מרוצים!

כדאי לערוך בדיקה ולעשות השוואה בין כמה חברות- בדקו את הנסיון של החברה, את האמינות שלה ואת ההמלצות הקיימות.

אנחנו ממליצים להזמין את השירות הנדרש לפני כניסתכם לדירה, כדי שלא יקרה מצב שאתם נמצאים בדירה לא נקייה וגם צריכים לצאת ממנה בזמן הנקיון שלנו. סגרו זאת מראש ותכנסו לדירה נקייה.

כן. רוב השירות שאנו מציעים הוא חד פעמי וכל מה שנשאר לכם הוא רק לשמור עליו ולהנות ממנו.

אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן