לוגו חברת ניקיון

ניקיון דירות חדשות

ניקיון דירות חדשות – להיכנס לדירה חדשה ומבריקה

למרות הניסיון הרב שלנו בחברת My Clean, בכל פעם שאנו מבצעים ניקיון דירות חדשות אנו מתרגשים מחדש. אנחנו יודעים כי מעבר לדירה חדשה הינו משמעותי ומרגש. ומסמן תחילתה של תקופה חדשה בחיים. הוא מהווה הזדמנות להתחלה חדשה, הזדמנות לסדר מחדש את חפצינו, לארגן מחדש את סידור הרהיטים. אנחנו בחברת My Clean שמחים למקסם את החוויה שלכם ולהעניק שירותים מקצועיים של ניקיון דירות חדשות, כי אם יש משהו מרגש יותר מלהיכנס לדירה חדשה, זה להיכנס לדירה חדשה מדוגמת ונוצצת מניקיון מקצועי.

ניקיון דירות חדשות

דירות חדשות עשויות להיות דירות חדשות מקבלן, ויכולות להיות דירות יד שניה. גם כאשר מדובר בדירות יד שניה, לעיתים מתבצע שיפוץ לבדירה ולעיתים הדיירים נכנסים לדירה ללא שיפוץ מקדים.

בעת הניקיון שלנו אנו מבחינים בין ניקיון דירות חדשות או דירות לאחר שיפוץ, לבין דירות שאינן חדשות או שאינן לאחר שיפוץ.

ניקיון דירות חדשות מקבלן או דירות לאחר שיפוץ

אנו מתמחים בניקיון דירות חדשות ובניקיון דירות לאחר שיפוץ. עבודות בניה או שיפוץ שהתבצעו בדירה לפני הכניסה אליה מותירות את רישומן בדירה. בדירה אחרי בניה קיימות כמויות בלתי מבוטלות של אבק, שאריות מלט, נסורות וחלקיקים אבקתיים שונים משלל קידוחים, חלקי סיד ובטון הנותרים כשאריות משבירת קירות. בנוסף, לעיתים נותרים חמורים שיושמו על משטחים שונים ושאריותיהם נדבקות למשטחים, כגון רובה.

ניקיון רובה

עבודת ניקיון נפוצה הנכללת כמעט בכל ניקיון דירות חדשות, היא ניקיון הרובה. הרובה, הוא החומר שבין חריצי הריצוף בכל הדירה ,ובין אריחי חיפוי הקירות באמבטיה, בשירותים ובמטבח. הרובה היא בעלת נטיה עקשנית להישאר מרוחה על פני הריצוף או משטחי החיפוי, ונראית כמו מרבד אבק עכור על פני הריצוף או החיפוי החדש. כדי להסיר את הרובה נדרש להשתמש בחומרים מקצועיים ייעודיים לכך, קיימים סוגים שונים של חומרים להסרת רובה בהתאם לסוג הריצוף או החיפוי, בנוסף יש לנקות באופן שיסיר את הרובה בצורה מושלמת, ולא יזיק לאריחים.

ניקיון דירות חדשות

התמחות בניקיון דירות חדשות

אנחנו בחברת My Clean מתמחים בניקיון דירה חדשה באופן מקצועי, אנו שמים דגש על ניקיון יסודי של כל שאריות הבניה, וזאת תוך שימוש בחומרים ייעודיים שיטות ניקיון מקצועיות, בחברת My Clean אנו מקפידים שהניקיון היסודי ישמור היטב על הרהיטים, החיפויים, הריצוף והחלונות

מדוע חשוב לנקות דירה חדשה מקבלן?

אנשים רבים חושבים כי אם הדירה הינה חדשה מקבלן זה בהכרח אומר שהם מקבלים מפתח ביד לדירה נקייה ומצוחצחת. הרי היא חדשה לא? ובכן בפועל, ברוב המקרים למעשה, לא כך הדבר. לאחר הבניה ועל אף שהקבלן אחראי לניקיון הדירה לפני חלוקת המפתחות לדירה, הרי שלעתים שירותי הניקיון שהוא מזמין הינם בסיסיים בלבד וכוללים שטיפה חלקית של הרצפה והעברת סמרטוט במקרה הטוב על המשקופים. ניקיון דירה מקבלן חיונית מאוד והיא כוללת מגוון רחב של שירותי ניקיון חשובים כולל שימוש במכונת פוליש במידת הצורך, ניקיון תריסים, חלונות, רשתות ועוד. 

5 סיבות מדוע כדאי לנקות את הדירות לפני אכלוס:

בבואנו להזמין שירותי ניקיון דירות לפני אכלוס כדאי שנכיר את היתרונות החיוניים של שירות זה:

  • להיכנס לבית נקי – אין הרגשה טובה יותר מאשר להיכנס לדירה החדשה שלכם שהיא באמת נקייה, מבושמת ונעימה. שירותי ניקיון דירות לפני אכלוס יבטיח שהדירה תהיה מצוחצחת ונעימה ביום הכניסה שלכם ותהפוך את המעבר להתחלה חדשה אמיתית.
  • בריאות – לאחר בניה/שיפוץ הדירה עשוי להיות אבק ולכלוך רב שלאורך זמן עשוי להכביד על דרכי הנשימה ולפגוע בבריאות. קל מאוד להתעלם מהאבק הזה ולחכות לניקיון של פסח אבל בפועל יהיה קשה יותר לנקות לאחר הכניסה לדירה מה שמוביל אותנו ליתרון הבא.
  • נוחות – ניקיון הדירה לפני האכלוס שלה אומר שטרם העברתם ציוד, ריהוט, מכשירי חשמל – הבית נקי ופנוי וניתן לשטוף, לנקות ולחטא אותו בצורה הטובה ביותר ללא ריהוט שצריך להזיז או לעגל פינות בגללו.
  • דירה להשקעה? – במידה ומדובר בדירה להשקעה עולה החשיבות של הזמנת שירותי ניקיון הדירה לפני אכלוס ואפילו לפני שאתם מראים את הדירה לדיירים פוטנציאליים.
  • משתלב היטב עם ריסוס הדירה – או יותר נכון לאחר הריסוס. כאמור לאחר בניה או שיפוץ הדירה החדשה ולפני הכנסה הריהוט זהו זמן טוב לבצע ריסוס ברחבי הבית לפני הכניסה. גם אם חיכיתם מספיק זמן אחרי הריסוס והגעתם לאוורר את הדירה מפעם לפעם עדיין תצטרכו לשטוף ולנקות היטב את הדירה כדי להעביר את הריח של חומר ההדברה לפני הכניסה לדירה (ואת החרקים על הדרך)

מה כולל שירותי ניקיון לבתים פרטיים?

בית פרטי הוא בית קרקע ושירותי הניקיון בו יהיו דומים בדרך כלל לשירותי ניקיון בבית מלבד העובדה שיהיה קל יותר לעשות שימוש במכונות שטיפת ולהביא אותם למקום. ניקיון בתים פרטיים עשוי לכלול גם ניקיון של שטח החניה, המרפסת ולעתים יש הצורך גם בשירותים משלימים נוספים.

מעוניינים בניקיון דירות חדשות? הגעתם למקום הנכון, חברת My Clean תבריק לכם את הבית! השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

מידע על ניקיון דירות חדשות 

אזור שירות איך זה עובד?
ניקיון דירה חדשה בדרום ניקין דירות בכל איזור הדרום ובישובים הדרומיים.
ניקיון דירה חדשה בצפון חברת My clean תגיע לניקיון דירתכם בכל איזור הצפון ובערים מסביב.
ניקיון דירה חדשה במרכז חברתנו פועלת לניקיון דירות בכל איזור המרכז.
ניקיון דירה חדשה בשפלה ניקיון דירות חדשות באיזור השפלה.
ניקיון דירה חדשה בירושלים ניקיון דירות חדשות, דירות שכורות ודירות לפני אכלוס בכל איזור ירושלים והסביבה.
ניקיון דירה חדשה בשרון ניקיון דירות חדשות בערי השרון.

 

שאלות ותשובות ניקיון דירה חדשה

חברת הנקיון שלנו מתמשת בחומרי הנקיון החזקים והאיכותיים ביותר וחשוב מכך- עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. אנחנו מתחייבים שתהיו מרוצים!

כדאי לערוך בדיקה ולעשות השוואה בין כמה חברות- בדקו את הנסיון של החברה, את האמינות שלה ואת ההמלצות הקיימות.

אנחנו ממליצים להזמין את השירות הנדרש לפני כניסתכם לדירה, כדי שלא יקרה מצב שאתם נמצאים בדירה לא נקייה וגם צריכים לצאת ממנה בזמן הנקיון שלנו. סגרו זאת מראש ותכנסו לדירה נקייה.

כן. רוב השירות שאנו מציעים הוא חד פעמי וכל מה שנשאר לכם הוא רק לשמור עליו ולהנות ממנו.

האזינו לתוכן

5/5 - (17 votes)
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.