לוגו חברת ניקיון

ניקיון דירה מקבלן

ניקיון דירה מקבלן – דירה חדשה ומבריקה

עומדים לעבור לדירה חדשה? מחפשים ניקיון דירה מקבלן או ניקיון דירה חדשה? הגעתם למקום הנכון. אנחנו בחברת My Clean אנחנו מתמחים בעבודות ניקיון דירה מקבלן, דירות חדשות הן חלום של כל אחד, אין כיף מלהיות הראשונים שחונכים את האמבטיה, ולבשל את התבשיל הראשון במטבח שבחרתם על פי טעמכם, והגיע היישר מחברת המטבחים. אבל כדי ליהנות מדירה חדשה כדאי לדאוג לכך שלפני המעבר לדירה תמחו כל זכר לבניה שנעשתה, ההקבלן בדרך כלל מפנה את הפסולת הגדולה הנותרת בדירה מהבניה, ואם הוא נדיב במיוחד הוא מעביר טאטוא קליל בדירה.

מתי מומלץ לבצע ניקיון דירה מקבלן

מהניסיון שלנו ב-My Clean ההמלצה שלנו חד משמעית: יש לבצע את הניקיון טרם המעבר לדירה. כאשר הדירה ריקה מתאפשר ניקיון יסודי יותר שלה, והוא גם יכול להתבצע בקלות רבה יותר, אין צורך להזיז רהיטים וחפצים. הנחות של עובדי חברת הניקיון תתבטא גם בעלות הניקיון הכוללת. ובנוסף, בהחלט מגיע לכם להיכנס לדירה נוצצת ומדוגמת ללא שאריות של אבק וחומרי בניה. אז לכל הדעות ומכל כיוון שמסתכלים על זה חכם בהרבה להזמין את חברת הניקיון, שתבצע את ניקיון הדירה מקבלן, לפני המעבר כאשר הדירה ריקה.

ניקיון דירה מקבלן

מה מטרת הניקיון של דירה מקבלן?

כאשר אנחנו ב-My Clean מנקים דירה מקבלן, או דירה לאחר שיפוץ, יש לנו מטרה ברורה: שלא יראו זכר לבניה שנעשתה בדירה. אנחנו מוחים כל זכר לאבק, טיח, צבע שנמרח על חלונות או רצפה, ורובה. אנחנו שמים לב לכל פרט, החל מרצפה מקורצפת למשעי עד האריח האחרון בקצה הדירה, ומנקים את כל התריסים היטב, מעניקים תשומת לב לכיורים, לפאנלים, לשמשות, לארונות המטבח, וזאת כדי שתגיעו לדירה נוצצת ומושלמת שנראית חדשה לחלוטין מצד אחד, ומצד שני לא נראה שעברו בה חומרי בניה כלל.

ניקיון דירה מקבלן – כמה זה עולה לנו?

באצלנו בחברת My Clean נשמע ממכם את הפרטים לגבי גודל הדירה האם קיימים בה קומות או מפלסים, בנוסף נקפוץ לביקור בדירה כדי לאמוד נתונים כמו עבודת הניקיון הנדרשת ופרמטרים שונים כמו מספר חלונות וקירות זכוכית בדירה (בפנטהאוזים ודירות גן יש לרוב חלונות רבים וגדולים יותר מאשר בדירה סטנדרטית) לאחר מכן ניתן לכם הצעת מחיר מדויקת.

האם ניתן להוזיל את מחיר ניקיון דירה מקבלן?

בהצעת המחיר שלנו נפרט עבורכם ממה מורכבת ההצעה, כך שאם תרצו לנקות בעצמכם חלק מסוים מהדירה ולחסוך בכך את הוצאות הניקיון תוכלו לעשות זאת. לדוגמא, יתכן שתחליטו לנקות בעצמכם את החלונות, בדירה בעלת מספר רב של חלונות זהו בהחלט פרמטר העשוי להשפיע רבות על מחיר ניקיון הדירה.

נשמח לתת לכם גם טיפ מניסיוננו: יש קבלנים העובדים בצורה נקיה ולעומתם קבלנים אחרים המשאירים סימנים רבים לעבודות שביצעו. אנו ממליצים לנסות לזרוק מילה לקבלן ולבקש לנסות לשמור על הניקיון במהלך הבניה, זה עשוי להקל על ניקיון הדירה לאחר מכן ולחסוך לכם כסף.

חומרים לניקיון דירה מקבלן

חומרים ושיטות עבודה מקצועיים

אצלנו ב- My Clean אנחנו רוצים לנקות ביעילות את דירתכם ומנגד, לשמור על הדירה בה השקעתם כל כך בבחירת כל חלק. החומרים בהם אנו משתמשים בעבודות ניקיון דירות מקבלן, הם חומרי ניקיון מקצועיים המיועדים לפונקציה הייחודית אותה הם ממלאים. לדוגמא חומר להסרת רובה מאריחים מחוספסים, או חומר להסרת רובה מאריחים מבריקים, יחד עם זאת השימוש בחומרי הניקיון צריך לכלול גם פרמטר של שמירה על המשטח אותו אנו מנקים, לשם כך דרושה מקצועיות רבה. אנחנו בחברת My Clean אנו מציעים שירותי פוליש קריסטל, בנוסף לשירותי הניקיון הכללים שלנו. פוליש קריסטל הינו הדרך היעילה והחדשנית לשמירה על הרצפה שתישאר נקיה ומבריקה לאורך זמן. מחיר הליטוש הוא בהתאם לסוג הרצפה והשטח המיועד לליטוש.

ניקיון דירה מקבלן יכולה לעזור לכם באיתור תקלות פוטנציאליות

גם אם רכשתם דירה מקבלן אין זה אומר שהיא חפה מטעויות. לצערנו הרב קבלנים רבים בישראל (ובעולם) מעגלים פינות בכל הקשור לבניית בתים ומבנים שונים כיום. עיגול הפינות עשוי להתבטא בהבלגה על תקלות פוטנציאליות בצנרת, מחסור בנקודות חשמל שלא בהתאם לתוכנית הבניה, דליפה של גז מסוכן, רטיבות בקירות שלא מטופלת ואפילו בניית קירות ומרפסת עם פחות חומרים ולא לפי תקני הבטיחות הנדרשים. ניקיון דירה מקבלן עשויה לתרום גם באיתור תקלות שונות. נכון שזו לא העבודה העיקרית של חברת הניקיון אך לא פעם שמענו מעובדי הניקיון שלנו בחברת  My Clean על ריח גז חריף בבית בזמן הניקיון או רטיבות שהתגלתה בקירות בזמן הניקיון לפני הכניסה לדירה. דיווחנו על כך לבעלי הדירה שהזמינו את השירות ואלה יכלו לבקש מהקבלן לתקן את התקלה בזמן לפני הכניסה שלהם לדירה והעברת הריהוט.

רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה שלכם – אל תתפשרו על הניקיון:

רגע לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה שלכם זה הזמן הטוב ביותר לדאוג לניקיון של הדירה. ניקיון דירה לפני אכלוס הוא שירות ניקיון כולל ומקיף של הדירה לפני האכלוס שלה. כלומר לפני שאתם נכנסים לדירה החדשה שלכם, בין אם זו עברה שיפוץ או בניה מלאה, זה הזמן לנקות אותה. לפני שאתם מכניסים את הריהוט, הציוד, מכשירי החשמל ועוברים לגור בדירה, מה שיהפוך את המשימה להרבה יותר מאתגרת ופחות נעימה.

רכשתם דירה להשקעה מקבלן? דאגו לניקיון לפני כניסת הדיירים:

גם במקרה של דירה להשקעה שרכשתם ובמטרה להשכיר אותה – חשוב יהיה לדאוג לניקיון הדירה לפני כניסת הדיירים. לצורך העניין רכשתם דירה להשקעה בבניין חדש שזה עתה נבנה, לקח קצת זמן אבל בשעה טובה קיבלתם מפתח ואתם כבר רוצים להראות את הדירה החדשה לדיירים פוטנציאליים. כעת זה הזמן הטוב ביותר לדאוג לניקיון הדירה לפני הכניסה שלהם ולהעניק להם מפתח לדירה כשהדירה נקייה ונעימה. יותר מכך – נמליץ על ניקיון הדירה לפני שתביאו דיירים פוטנציאלים לבדוק את הדירה – כך אלה יוכלו ליהנות מאוויר נקי, נעים ומבושם יותר בעת הביקור שלהם.

ניקיון בתים פרטיים לאחר הבנייה:

גם במקרה של בתים פרטיים לאחר בנייה חשוב יהיה לבצע ניקיון שוטף לבית. ניקיון בתים פרטיים הוא שירות דומה לזה של ניקיון דירות בבניין ובדרך כלל כולל את אותו היקף שירות. לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

במה אנחנו נתמקד?

את מה מנקים בנקיון דירה מקבלן? התהליך 
רובה חברת ניקיון תתמקד בניקיון הרובה מהרצפה ומהקרמיקה בקירות המקלחת והשירותים.
כתמי צבע אנו ננקה את כל כתמי הצבע והסיד מהמשקופים, הרצפה והקירות שנשארו מצביעת/ שיפוץ הדיקה.
תריסים ומסילות  במהלך בניית הדירה מצטברות כמויות גדולות של אבק ולכלוך במסילות ובתריסים. אנו נוודא שלא נשאר שם לכלוך כלל.
שטיפה יסודית שטיפה יסודית של הרצפה עם החומרים הטובים ביותר. 
פוליש קריסטל קרצוף והברקת הרצפה בעזרת מכונת הפוליש המקצועית שלנו. 
ניקיון הגינה או המרפסת  במידה וקניתם עם הדירה מהקבלן מרפסת או גינה, אנו נדאג גם לאזור הזה להראות נקי, מצוחצח ומטופח.
ניקיון דלתות לאבק יש נטיה להצטבר מעל הדלת, אנו ננקה את כמויות האבק ואת הכתמים של הידיים של החברה שהתקינה את הדלת.
ארונות מטבח חברת הניקיון תתמקד בחיטוי וניקיון השיש בנוסף תתמקד בשאריות הנסורת שנשארו בארונות המטבח , כך שתוכלו להכניס את הכלים שלכם לאזור נקי והיגייני.
כלים סניטרים ניקוי וחיטוי השירותים, הכיורים, המראות והכלים הסניטרים עם חומרים מיוחדים שדואגים לשמירה לאורך זמן.

 

שאלות ותשובות ניקיון דירות מקבלן

אנו משתמשים בחומרים החזקים ביותר שקיימים בשוק, אך יודעים להתאים את סוג החומר למשטח העבודה, כדי לא לקלקל אותו או לעשות לו נזק, אלא לנקות אותו בלבד ולהחזירו למצב הקודם.

כדאי לעשות זאת כמה שיותר מהר ובתכנון כזה שיתן לכם מרווח נוח לכניסה לדירה נקייה. לו"ז של חברת נקיון יכול להיות צפוף וכדאי לכם לסגור את הפינה הזאת מראש.

כן. אנחנו מגיעים לראות את גודל הדירה ואת סוג הנקיון שהיא תדרוש. למידע נוסף, הכנסו לאתר.

נקיון יסודי של כל חדרי הבית כולל מטבח, מקלחת ושירותים. ניקוי חלונות ותריסים וכמובן נקיון השאריות שלאחר השיפוץ- אבק, טיח, צבע מרוח ורובה.

האזינו לתוכן

5/5 - (25 votes)
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.