לוגו חברת ניקיון

ניקיון בתים פרטיים

ניקיון בתים פרטיים – עד הפרטים הקטנים ביותר

בעלי בתים פרטיים מחפשים פעמים רבות שירות ניקיון בתים פרטיים. אנחנו בחברת My clean מעניקים את השירות הזה במקצועיות רבה. בתים פרטיים מתאפיינים בכך שהם גדולים, והושקעו בהם משאבים רבים ויקרים. אנו מתמחים בניקיון בתים פרטיים לפני מעבר כאשר הם ריקים, וכן בניקיון בתים פרטיים באופן שוטף.

ניקיון בתים פרטיים לפי מעבר

אנו מתמחים בנקיון בתים פרטיים לפני מעבר, כאשר מדובר בבתים חדשים לאחר בניה או שיפוץ, ובנוסף, אנו מתמחים בניקיון דירות לפני מעבר כאשר אתם עוברים לבית פרטי קיים שרכשתם מהדיירים הקודמים.
ניקיון בתים פרטיים חדשים לפני מעבר כולל ניקיון של שאריות בניה, הסרת שאריות רובה מאריחי הריצוף בבית ואריחי החיפוי על קירות המטבח, חדרי האמבטיות וחדרי השירותים. ניקוי של שאריות טיח וצבע, ניקיון מאבק ופסולת בניה. אצלנו בחברת My clean חשוב לתת לכם הצעת מחיר מדוייקת כדי שתדעו בדיוק את העלות הצפויה של הניקיון ולכן אנו מגיעים לבית כדי לשמוע ממכם מה היקף העבודה הנדרשת, לראות את הבית, את הגודל, מורכבות העבודה ומצבו הנוכחי של הבית מבחינת ניקיון, לאחר שנעריך את עבודת הניקיון הנדרשת ננקוב בהצעת מחיר מדוייקת כדי שלא יהיו הפתעות.

ניקיון בתים פרטיים

מה יכול להוזיל את עבודת הניקיון?

חשוב לנו שתדעו כי אנו נשמח לנקות עבורכם כל פינה בבית באופן מושלם, כדי שתוכלו להיכנס לבית ברגל ימין וליהנות מבית מדוגם ונוצץ ללא שעות של קרצופים ושפשופים. אבל בהחלט נשקף לכם ממה מורכב הצעת המחיר הכוללת, וזה יאפשר לכם לבחור אם תרצו לנקות בעצמכם חלקים מסוימים, ובכך לחסוך עליות. לדוגמא ניקיון דירות כולל חלונות רבים שבבית פרטי הינם לרוב גדולים ורבים, זאת בגלל שקיימים לעיתים חלונות ענק של יציאה לחצר הבית או למרפסת וכן למרפסת הגג. אנחנו נשמח להבריק את החלונות השמשות,המסילות והתריסים מכל נתז של טיח או צבע ולהשאיר לכם חלונות בוהקים. אולם אם תרצו לחסוך בעלויות הניקיון תוכלו להחליט כי אתם בוחרים לנקות את החלונות בעצמכם ולחסוך במחיר הניקיון.

ניקיון בתים פרטיים –  יד שניה

ניקיון בתים פרטיים יד שניה אינו כולל לרוב ניקיון שאריות חומרי בניה, אבל הוא כולל ניקיון שאינו נעשה בבתים חדשים, אנו מדברים על ניקיון יסודי של המטבח משאריות שומן וכתמי מזון. אנו עוברים ביסודיות על השיש, ארונות המטבח, מבפנים ומבחוץ מלמעלה ומלמטה, מנקים היטב את הכיורים, הברזים וחיפויי הקיר, כיריים ותנורים ככל וישנם. אנו משתמשים בחומרים ייעודיים המתאימים למשטח המנוקה, ולסוג הלכלוך שיש להסיר כי חשוב לנו לנקות היטב מבלי לפגוע במשטח. בנוסף, אנו מנקים ומחטאים את השירותים וחדרי האמבטיה מהצטברות אבנית. אנו מתמחים בהסרת אבנית קשה וישנה שלא ניתן להסיר בחומרי ניקוי שאינם מקצועיים ושיטות עבודה רגילות. בנוסף, אנ מבצעים חיטוי בשירותים ובאמבטיה. במסגרת ניקיון בתים פרטיים אנו מקרצפים כל פינה, פאנלים, דלתות, ידיות ואפילו מתגים, בבתים פרטיים אנו מעניקים במידת צורך ניקיון יסודי גם בחצר הבית.

ניקיון בתים באופן שוטף

בתים פרטיים מצריכים תחזוקה רבה, מדובר לרוב בבתים גדולים בעלי חדרים רבים ומספר חדרי רחצה וחדרי שירותים. לבתים אלו קיימים גם חצר, גינה, לפעמים בריכה, מרפסות, פינות ישיבה. יחד עם זאת בעלי בתים פרטיים משקיעים בבית המשאבים רבים ולכן מעוניינים בכך שהוא יהיה מתוחזק ברמה גבוהה של ניקיון. קיימות אפשרויות שונות לניקיון בתים פרטיים ניתן לשכור את שירותי הניקיון של אדם פרטי שהתשלום מתבצע לרוב על פי שעות, כאשר הממוצע הוא בין 40-60 ש"ח לשעה אפשרות נוספת היא להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

ניקיון בתים פרטיים

חברה מקצועית – עבודה נכונה

חברת ניקיון מקצועית יקרה יותר מעלות של תשלום לעובד יחיד, אולם לעיתים יש לקחת בחשבון שאם יש לכם בית כגדול ידרשו שעות עבודה רבות, שעולות בהתאם, לעומת עבודה של חברת ניקיון המתבצעת על ידי צוות עם מכשור מקצועי ומהירה יותר כך שאם אינכם רוצים לבלות זמן רב לצד עובד או עובדת הניקיון המסתובב בבית, יתכן שניקיון של חברת ניקיון יתאים לכם יותר. בנוסף, חברת ניקיון תדע להציע פתרונות ניקוי נוספים כמו פוליש קריסטל , חידוש מרצפות ועוד.
יתרון נוסף של ניקיון על ידי חברת ניקיון הוא המקצועיות. עובד ניקיון לא בהכרח שידע לשמור על המשטח אותו הוא מנקה, לעיתים קיימים משטחים עדינים שצריך לפעול במקצועיות כדי לנקות אותם ללא שיגרם נזק למשטח עצמו. לעיתים מדובר על ניקיון של חפצי אומנות יקרים. אנו ב my clean כחברת ניקיון מקצועית המתמחה בניקיון בתים פרטיים, אמונים על ניקיון יעיל ששומר היטב על האובייקט המנוקה.

ניקיון בתים פרטיים – מהי התדירות שתצטרכו את השירות?

שירותי ניקיון בתים פרטיים כידוע הינם שירותים פופולריים במיוחד ולכן בבואנו לבחור שירות זה נצטרך תחילה לאפיין כמה פעמים נצטרך את השירות? מכיוון שלא מדובר בבית עסק או מרכז מסחרי פעיל שבו יש אנשים רבים, אלא שבבית שלנו רק אנשי הבית המתגוררים בו פועלים סביר להניח שתהיה תדירות מסוימת, לא יומית בהכרח, שבה תצטרכו שירותי ניקיון לבית פרטי. בדרך כלל כאשר מזמינים שירותי ניקיון בתים פרטיים התדירות תהיה בין פעם לפעמיים בשבוע ולעתים משפחות יעדיפו אפילו שירות פעם בשבועיים.

חבילת ניקיון בית מותאמת אישית לצרכים שלכם:

מלבד התדירות חשוב מאוד גם להתאים אישית את חבילת השירות בהתאם לצרכים שלכם. כיוון שלכל משפחה יש את השירות הנדרש לה בהתאמה אישית ואלה לא שווים בין משפחה אחת לאחרת. כך למשל: בית אחד עשוי להיות 3 קומות ולכלול חדרי מדרגות, מרפסת עליונה ותחתונה ועליית גג ואילו בית אחר יהיה מקומת קרקע אחת אך אצלם הדגש יהיה יותר על ניקיון שטיחים ומרצפות, ספות וחדרי שירותים. בהתאם לסוג הניקיון שאתם צריכים, היקף העבודה והצרכים הייחודיים שלכם שעליהם אתם רוצים לשים דגש – תוכלו לבנות את חבילת השירות שאתם צריכים בהתאמה אישית מול חברת הניקיון. לפרטים נוספים אתם מוזמנים להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו ב-My Clean ונשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך כמובן ובאהבה גדולה.

כמה זמן זה לוקח ומה כמות העובדים שמגעים?

סוג הדירה זמן מראש שצריך לסגור כמות עובדי ניקיון 
ניקיון בית פרטי רצוי כמה ימים בודדים ועד שבוע מראש 3-2 עובדים
ניקיון וילה רצוי כמה ימים בודדים ועד שבועיים מראש 4-2 עובדים
ניקיון דירה פרטית בבניין רצוי שבוע מראש ועד שבועיים מראש 3-2 עובדים
ניקיון פנטאוז רצוי שבוע מראש ועד שבועיים מראש 4-2 עובדים
ניקיון מיני פנטאוז רצוי כמה ימים בודדים ועד שבועיים מראש 3-2 עובדים
ניקיון דירת גן  רצוי שבוע מראש ועד שבועיים מראש 4-2 עובדים

 

שאלות ותשובות ניקיון בית פרטי

חומרים מיוחדים וחזקים שלא ניתן להשיג אותם במקומות אחרים. חומרים לנקיון כללי וגם לניקוי שאריות טיח, צבע רובה ועוד.

חברת הנקיון שלנו עובדת עם החומרים המקצועיים ביותר ומכובן עם אנשים המקצועיים ביותר. חברתנו סיפקה שירות לאין ספור אנשים ובתים ואנשי המקצוע שלנו נתנו שירות בבתים עם תנאים קשים פחות וגם עם תנאים קשים יותר. תמיד כדאי לבדוק המלצות ולהתעניין בחברה שנותנת שירות.

אנחנו ממליצים על הזמנה בטרם כניסתכם לדירה, כדי שתכנסו לדירה נקייה ורעננה.

רצוי שכן, אבל זה לא בגדר חובה.

האזינו לתוכן

5/5 - (19 votes)
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
עוד בנושא
שמרו על קשר
תוכן העניינים

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.