לוגו חברת ניקיון

ניקיון דירות

שירות ניקיון דירות – מבריקים לכם את הבית 

אם אתם מחפשים חברה המתמחה בניקיון דירות, הגעתם למקום הנכון. אנחנו בחברת הניקיון my clean מתמחים בניקיון דירות באופן מקצועי. מהו ניקיון דירות מקצועי? מה ההבדל בינו לבין ניקיון שאתם מבצעים בעצמכם, או לחילופין ניקיון המתבצע על ידי עובד שהזמנתם או עוזרת בית? אנחנו כאן כדי להסביר. 

ניקיון בחומרים מקצועיים ובמכשירים מקצועיים

ניקיון שוטף בבית הוא בעל חשיבות רבה. בודאי נעים לכם יותר לחיות בדירה נעימה, לאכול במטבח עם כלים שטופים, וללכת לישון בחדר מסודר ללא ערמות חפצים ובגדים מושלכות בפינות שונות. חלק חשוב בניקיון דירות הוא שטיפת הרצפה בתדירות גבוהה,  חדרי השירותים והאמבטיה אף הם דורשים ניקיון בתדירות גבוהה כדי להישאר נעימים ונקיים. אם יש לכם זמן מן הסתם תעשו זאת בעצמכם, ביום יום ובסופי שבוע. אם אתם עסוקים או שהמשימה הקבועה הזו של ניקיון מתישה אתכם ייתכן שתעדיפו להעסיק עזרה חיצונית לצורך כך. 

ניקיון דירות

אולם למרות זאת, ניקיון דירה מקצועי של חברת ניקיון שונה לחלוטין. כאשר אנחנו מנקים דירה אנו משתמשים במכשור מקצועי הכולל מכונות קיטור, שואבי אבק תעשייתיים, מכונות מקצועיות לשטיפת רצפה ולהברקה שלה, מכונות לניקוי בלחץ מים. בנוסף, אנו משתמשים בחומרי ניקוי מקצועיים וייעודיים למטרות שונות, כגון חומרים להסרת רובה, מלט או שאריות בניה, חומרים להסרת אבנית, גם אבנית קשה וישנה. שימוש בחומרי ניקוי מקצועיים מצריך ידע מקצועי וניסיון כדי להשתמש בהם באופן אפקטיבי ללא גרימת כך נזק למשטחים אותם מנקים. 

ניקיון דירות לפני מעבר

תקופה של מעבר דירה היא תקופה עמוסה במיוחד. אנחנו פה כדי להקל עליכם ולהסיר מכתפיכם את מטלת ניקיון הדירה. אנחנו מתמחים בניקיון דירות לפני מעבר. בשיחה הראשונית נשאל אתכם פרטים כמו גודל הדירה המדוברת, האם זו דירת פנטהאוז או דירת גן, האם קיימים בדירה קומות או מפלסים. חשוב לנו לתת לכן הצעת מחיר מדויקת, כדי שתדעו מראש מה העלות ללא הפתעות. כדי לתת הצעה מדויקת נגיע לדירה ונעריך מה כמות העבודה הנדרשת, שנקבע בהתאם לגודל הדירה אבל גם בהתאם למצב הניקיון הנוכחי בדירה.  בביקור נעריך גם מה מספר העובדים שנצטרך לצורך הניקיון ומה כוללת עבודת הניקיון. הצעת המחיר שתקבלו לאחר ביקור שלנו בדירה תעניק לכם שקט נפשי כך שתדעו מראש מה המחיר.

ניקיון דירות חדשות או דירות לאחר שיפוץ

בשעה טובה הגשמתם חלום ואתם עומדים לעבור לדירה חדשה מהניילונים, אולדירה ששיפצתם בהרבה השקעה ומחשבה וגם בלא מעט השקעה כספית. אנחנו פה כדי ללטש לכם את החוויה הזו באופן סופי. ולאפשר לכם להגיע לדירה נוצצת ובוהקת. התפקיד שלנו הוא לדאוג לכך שלא ישאר זכר לשיפוץ ולעבודות הבניה בדירה. גם כאשר מדובר בדירה לאחר בניה או שיפוץ אנחנו מגיעים אל הדירה כדי להעריך את העבודה הנדרשת, ולאחר הביקור ניתן הצעת מחיר מדויקת. 

ההערכה של העבודה הנדרשת לניקיון דירות לאחר שיפוץ או בניה מבוססת על גודל הדירה, כמות החלונות (לדוגמא, בדירות פנטהאוז או דירות גן קיימים בדרך כלל חלונות רבים וגדולים יותר מאשר בדירה ממוצעת.) בנוסף, קיימים קבלנים השומרים על עבודה נקיה יחסית ולעומתם כאלה אשר לא משאירים מטר על מטר ללא שאריות רובה, ומריחות צבע ומלט שהתייבשו בכל מקום, כך שבהחלט זהו פרמטר נוסף הנלקח בחשבון בהצעת המחיר. 

מה כולל ניקיון דירות

מה כולל ניקיון דירות?

אפשר לענות על השאלה במילה אחת, הכל. כאשר אתם מזמינים אותנו לניקיון דירה חדשה, לא משנה באיזה סוג של ניקיון מדובר, תהיו בטוחים ש"לא נשאיר אבן על אבן" אתם בהחלט מוזמנים להעביר אצבע על כל מקום בבית ולגלות שהיא נשארה נקיה לחלוטין. ניקיון דירות שאנו בmy clean מבצעים כולל ממש כל פינה בדרה ונפרט:

ניקיון חלונות

ננקה את המסילות היטב את התריסים את המשקופים והזגוגיות. 

 ניקיון וחיטוי של חדרי שירותים

כאשר מדובר בדירות חדשות, חדרי האמבטיה והשירותים נוטים להתמלא בכמות רבה של חומרי בניה. אם אלו שאריות הרובה שנמרחות על פני הריצוף ועל פני חיפוי הקירות, אם זה השאריות של חומרי ההדבקה מהתקנת הכלים הסניטריים. כאשר מדובר בדירות יד שניה, חדרי האמבטיה והשירותים עשויים לצבור אבנית, הן באסלות והן במקלחונים ברזים וחיפויי הקיר והמראות, לעיתים מדובר באבנית שהצטברה במשך תקופה ארוכה וכדי להסירה לחלוטין יש להשתמש באמצעים מקצועיים. אנחנו פה כדי לנקות ולקרצף היטב ואף לחטא אותם כדי שתהיה לכם הרגשה נעימה ותרגישו הראשונים המשתמשים בהם. 

ניקוי מטבח

מטבח הוא אחד החדרים המתלכלכים ביותר בבית. אדי הבישול יוצרים במשך הזמן שכבת השומן מצטברת בכל מקום במטבח, בתחתית הארונות על פני הארונות, על חיפוי הקירות במטבח. אנחנו נקרצף היטב ונסיר את שכבת השומן. בנוסף, לעיתים נוצרים כתמים על השיש והוא נראה דהוי אנו מתמחים בניקוי של השיש וחידושו כך שהוא יראה בוהק ורענן. אנו מנקים את ארונות המטבח היטב גם מבפנים ומעניקים תשומת לב לכל פרט קטן כדי שתרגישו שאתם מבשלים במטבח חדש לחלוטין.

מעוניינים בשירותי ניקיון לבית? הגעתם למקום הנכון, חברת My Clean תבריק לכם את הבית! השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

סוגים של ניקיון דירות שאנו מבצעים

סוג הניקיון 

הסבר

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

לאחר שיפוץ הדירה, נשאר לכלוך ובלגן רב. חברת My clean תדאג לנקות ולהבריק את דירתכם, כדי שתחזרו לשגרת חייכם במהירות.

ניקיון דירה מקבלן

צריכים לקבל את הדירה שלכם מהקבלן? אנחנו נדאג שתכנסו לדירה מצוחצחת, נקייה ורעננה.

ניקיון דירה לפני מעבר

נכנסים לדירה חדשה? אנחנו נדאג לנקות ולהבריק אותה, כדי שתכנסו לדירה באווירה נקייה, רעננה ומרגיעה.

ניקיון בתים פרטיים

נקיון בתים פרטיים גדולים שדורשים תשומת לב רבה ונקיון בלתי מתפשר.

ניקיון דירות חדשות 

חברת My clean  מתמחה בנקיון דירות חדשות להתחלה נקייה ומרעננת.

ניקיון דירות לאחר שריפה

דירה שעוברת שריפה חווה טראומה, גם הקירות וגם הרהיטים שלה. חברת My clean תדאג לנקות את כל הדירה ולא להשאיר זכר לנזקי השריפה.

ניקיון דירות לפני אכלוס

לפני אכלוס הדירה, בין אם מדובר בדירה משלכם או שכורה, חברת My clean תדאג לנקות ולהבריק אותה לפני כניסתכם הראשונה.

ניקיון דירה שכורה

גם לדיירי דירות שכורות מגיע לחיות בצורה נקייה, בריאה ונעימה. חברת My clean תדאג לנקות את דירתכם השכורה לפני שתכנסו אלייה, להתחלה חדשה באווירה נקייה ובריאה.

שאלות ותשובות ניקיון דירות

אנחנו מתמחים בנקיון דירות שכורות, דירות לפני אכלוס דירות לאחר שיפוץ ודירות לאחר שריפה.

כדאי לבדוק שחברת הנקיון מבצעת את סוג הנקיון שאתה בוחר לעשות וכמובן לבחור בחרה מקצועית, אמינה ועם המלצות.

אין לזה נוסחה מדויקת. מוזמן לעשות את זה כמה שיותר מוקדם ולפני כניסתכם לדירה, כדי שהכניסה שלכם לדירה תהיה באווירה נקייה, חדשה ונעימה.

נקיון דירה כולל נקיון יסודי על כל חדר ועל כל חלק בחדר- סלון, חדרי שינה, מקלחת, מטבח על כל חלקיו, שירותים וכמובן חלונות ותריסים.

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים
שמרו על קשר

כל השירותים במקום אחד

4.8/5 - (30 votes)

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.