לוגו חברת ניקיון

שירותי פוליש להברקת משטחי ריצוף

חברת מיי קלין מתמחה במגוון שירותי ניקיון לבתים פרטיים ומבנים שונים. בין שירותי הניקיון הנפוצים והמובילים שלנו הוא שירות הפוליש. פוליש לרצפה יכול לתרום לחידוש מראה הרצפה, הענקת המראה הרטוב והמבריק המוכר לכם ממקומות אחרים וכמובן ביצוע ניקיון יסודי של הרצפה. את הפוליש תבצע חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, המכירה היטב את סוג הפוליש המתאים לכל ריצוף, איזה סוג ריצוף אינו מתאים לפוליש ותהיה בעלת המכשור והציוד המתאימים לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. זקוקים לשירותי פוליש וניקיון לבית שלכם? צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם. 

כיצד שירותי פוליש יכולים לעזור לנו?

בשונה משירותי ניקיון רגילים שירותי פוליש מיועדים בעיקר לחידוש מראה הרצפה וניקיון יסודי שלה. ניקיון רגיל של דירה כולל מגוון שירותי ניקיון שונים אך בכל הנוגע לניקיון הרצפה ככל הנראה יהיה בסיסי בלבד עם מגב וסמרטוט. אם אתם מחפשים שירותי ניקיון יסודיים יותר תצטרכו פוליש קריסטל או סוג אחר של פוליש המתאים לריצוף שלכם. שירותי הפוליש מתאימים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. הם תורמים להברקת הרצפה, ניקיון וחיטוי שלה. אצלנו במיי קלין תמצאו שירותי פוליש ווקס לרצפה, פוליש קריסטל ושירותי פוליש נוספים, תוך התאמת סוג הפוליש לריצוף שלכם. 

ניקיון דירות כולל פוליש:

הזמנת חברת ניקיון לניקיון הדירה שלכם יכולה להיות באופן שוטף או במקרה מיוחד. לדוגמה: ניקיון דירות לפני חגים, כמו חג הפסח למשל, הדורשים ניקיון סיזיפי ומתקדם. מקרים נוספים יכולים להיות לאחר שריפה או שיפוץ שכן במקרים כאלה ישנה חשיבות גבוהה לניקיון יסודי ומקצועי של הדירה עם חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, כולל שירותי פוליש להברקה וחידוש הרצפה.

מהן המטרות של פוליש?

לשירותי פוליש 2 מטרות עיקריות: האחת היא להציג מראה רטוב ומבריק של הרצפה והשני היא לנקות את הרצפה ולהעניק לה מראה חדש ורענן. שירותי פוליש ישמשו אותנו במקרים שונים כפי שרשמנו כאן למעלה וגם במידה והריצוף בדירה כבר צבר ותק, התיישן ואתם רוצים לחדש את מראה הרצפה ולהעניק למרצפות חיוניות מחודשת. שימו לב כי פוליש לא מתאים לכל סוגי המרצפות וכי אריחים מסוגים מסוימים, כמו גרניט פורצלן למשל, עשויים להינזק במהלך שימוש בפוליש. מה כן ניתן לעשות? להתאים סוג את הניקיון או הפוליש לסוג הריצוף. 

בחירת חברת ניקיון מקצועית לביצוע העבודה:

לא פעם אנו מדגישים את הנושא של בחירת חברת ניקיון מקצועית לביצוע העבודה. בסופו של יום אתם רוצים לוודא שאיש מקצוע מנוסה מבצע את העבודה כדי להגיע לתוצאה הרצויה. כמו כן, לחברת הניקיון יש מכשירים וכלים הנדרשים לביצוע הפוליש, משהו שאין בכל בית לכל משפחה. לבסוף, התאמת הפוליש לסוג הריצוף הינו חיוני, משהו שחברת ניקיון מנוסה ועובדים מנוסים בה אמורים לדעת, אחרת הריצוף יינזק.

 

שירותי פוליש להברקת משטחי ריצוף
אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.