לוגו חברת ניקיון

פוליש לרצפה מחירים

פוליש לרצפה מחירים

אם אתם מחפשים "פוליש רצפה מחירים" כנראה שאתם זוכים סוף סוף להגשים את החלום שלכם ולרכוש דירה משלכם, וגם אם אתם עומדים לפני מעבר לדירה שכורה, במידה ומדובר בדירה שאינה חדשה , או שאינה משופצת, יתכן שמדובר בדירה שהיא דוגמא קלאסית לדירות משנות השבעים והשמונים, בהם רצפת טרצו הייתה פופולרית במיוחד, פיארה כמעט כל דירה שנבנתה בתקופה הזו. רצפה שעברו עליה עשרות שנים בהם הדסו עליה בחדווה דיירים ותיקים או מתחלפים מן הסתם כבר אינה נראית בשיא נעוריה. כנראה שיש לה מראה עייף קמעא, בוהק פחות, אולי שרוט, אולי מהוה ו..כן, לא תמיד יש תקציב להחלפת ריצוף, בפרט בעת רכישת דירה שזו תקופה הכרוכה בהוצאות רבות , וכאשר אתם עוברים לדירה כשוכרים בוודאי שלא תרצו להשקיע בהחלפת ריצוף על חשבונכם.

האם זה אומר שתיאלצו לגור בדירה עם רצפה שידעה ימים יפים יותר וזה ניכר עליה? ממש לא! בשביל זה אנחנו ב my clean פה עבורכם, כדי להעניק לכם רצפות מבריקות ומחודשות בתקציב שלכם.

במאמר הזה נסביר מהם סוגי הפוליש ומה העלויות של כל סוג פוליש, מחירים של פוליש לרצפה, כדי שתוכלו לבחור באופציה המתאימה לכם ביותר.

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל הינו הפוליש שנחשב היקר ביותר. העלות שלו היא 20-30 ש"ח למ"ר של ריצוף. אבל המחיר היקר שלו יחסית לסוגי הפוליש האחרים אינו סתם. וכבר נסביר:

איך מתבצע פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל הינו פוליש בו אנו עוברים על הרצפה שלכם במכונת קרצוף ייחודית , המכונה  מדמה כעין פעולה של צמר פלדה, היא מקרצפת את הרצפה קרצוף עמוק המאפשר להחדיר לתוך הרצפה חומרי הברקה מסוגים שונים, המכונה עוברת על הרצפה במספר שלבים תוך כדי קרצוף עמוק, והחדרה של חומרי הברקה, כאשר בכל שלב היא מחדירה לרצפה חומר הברקה אחר. פוליש קריסטל כולל החלקת הרצפה וסתימת נקבוביות וסדקים ככל שישנם ברצפה, ובנוסף ניתנת אפשרות למריחה של שכבה למניעת החלקה בתוספת 5 ש"ח למ"ר.

לכמה זמן עמיד פוליש קריסטל?

פוליש קריסטל עמיד למספר שנים אנו ממליצים לחדש אותו כל שנתיים שלוש, בנוסף כדי לשמור עליו כדאי לשטוף את הרצפה בחומר המיועד לרצפה שעברה פוליש קריסטל, כך בעצם בכל שטיפה שגרתית של הרצפה אתם מוסיפים עוד מעט פוליש קריסטל המחזק את הברק ושומר על המראה של הרצפה.

לאיזו רצפה פוליש קריסטל אינו מתאים?

אם הרצפה ישנה מאוד ונוטה להתפורר, אנו לא ממליצים לבצע בה פוליש קריסטל, משום שזהו תהליך עמוק ומסיבי והוא עלול להאיץ התפוררות של רצפה שבכר מתפוררת. ולכן לרצפה כזו נמליץ על פוליש עדין יותר גם אם עמיד פחות- פוליש ווקס שיעניק לה מראה מבריק ללא סיכון לעמידות הרצפה.

פוליש ווקס

העלות של פוליש ווקס הינה 15-20 ש"ח למ"ר של רצפה. בפוליש ווקס אנו בעצם מקרצפים את הרצפה ומורחים עליה חומר דמוי שעווה המקרא ווקס. לאחר מריחת הווקס על ידי מכונה בעלת דיסק מסתובב אנו עוברים שוב על הרצפה ומבריקים אותה באמצעות מכונת הברקה והתוצאה יפייפה- רצפה מבריקה ונוצצת בברק חדש ומבהיק. החומר אינו מוחדר לתוך הרצמפה כמו חומרי ההברקה המוחדרים לרצפה בפוליש קריסטל, החומר מעניק לרצפה ברק, אולם יש לחדש את הפולי שפעם בשנה כדי לשמור על הברק, בנוסף יש לקחת בחשבון כי ישנם סוגי ריצוף אשר פוליש ווקס אינו יכול להתאים להם כמו רצפות גרניט פורצלן.

פרמטרים נוספים המשפיעים על מחיר הפוליש

פוליש הוא עניין מורכב, ויש עוד מספר פרמטרים שמשפיעים על המחיר הסופי של עבודת פוליש. אלו הפרמטרים אותם צריך לקחת בחשבון כאשר מחפשים חברה מקצועית שתעשה לכם פוליש בבית.

עלות חומרי ההברקה

אם אתם רושמים בגוגל פוליש רצפה מחירים ושמים לב להבדל במחירים בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס, כדאי שתבינו מדוע פוליש קריסטל יקר יותר, חומרי ההברקה של הקריסטל יקרים יותר מחומר ההברקה ווקס. בנוסף, העבודה של פוליש הקריסטל הינה מורכבת יותר מהעבודה הנדרשת לצורך פוליש ווקס.

מצב הניקיון המקדים של הרצפה

כאשר הרצפה במצב סביר אנו יכולים להתחיל מייד בעבודת הקרצוף והפוליש, אולם כאשר הרצפה במצב המצריך הכנה מקדימה כגון רצפה מלוכלכת מאוד ומלאת פסולת, זהו פרמטר שיוסיף לעלות הפוליש.

בית ריק

אנו ממליצים בכל ניקיון וגם כאשר מדובר בפוליש לרצפה ישנה לבצע אותו בבית ריק. היות וצורך בגרירת רהיטים לצורך הגעה לכל פינה תוסיף על המחירים של פוליש רצפה מכל סוג.

ליטוש

לעיתים הרצפה שרוטה או סדוקה ויש לבצע ליטוש לפני התחלת ביצוע הפוליש, עבודה זו מוסיפה 10 ש"ח למ"ר.

מחפשים חברת ניקיון מקצועית לפוליש? רוצים לחדש את המרצפות בבית ולהחזיר להם את הברק? הגעתם למקום הנכון!

השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם!

פוליש לרצפה מחירים - אז כמה זה עולה לנו?
אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.