לוגו חברת ניקיון

כיצד לשמור על ניקיון וסדר גם עם ילדים? עצות להורים טריים

לכל משפחה שיש לה ילדים מכירה היטב את הברכה בבית כאשר ילדים אלה ממלאים את חלל הבית באור ועל הדרך ממלאים את הנשמה שלנו באנרגיות ובשמחה. עם זאת, יש גם כמה אתגרים שהורים טריים נאלצים להתמודד איתם שלא היו רגילים אליהם בעבר. לדוגמה: הצורך בשמירה על ניקיון הבית שכן קשה יותר כעת לדאוג לניקיון הבית תוך כדי הטיפול בילדים. לעשות פוליש קריסטל לרצפה זה כבר מאתגר יותר שכן אנו לא רוצים שהילדים יחליקו או יעבדו עם מכונות מסוכנות על ידם ומאתגר יותר לבצע את הניקיון בעצמנו. מה שעשוי להצריך מאיתנו הזמנה של חברת ניקיון מקצועית שתספק את העבודה.

אז הינה כמה טיפים לשמירה על הניקיון והסדר בבית גם כאשר יש ילדים בבית:

  • זמני ניקיון קבועים – השתדלו לסדר ולארגן את הבית בתדירות קבועה ובימים ובשעות שבהם אתם יכולים למצוא בייביסיטר שישמור על הילדים שלכם או ייקחו אותם לגן השעשועים או טיול בקניון. כך תבטיחו לעצמכם כמה שעות פנויות לנקות את הבית ללא הפרעות, בלי שהילדים יעברו לכם על הרטוב או יכניסו בוץ הביתה (רק כמובן תדאגו שהם יחלצו נעליים בכניסה בחזרתם הביתה כמובן). 
  • סוג הניקיון – איזה סוג ניקיון אתם מחפשים? שירות ניקיון כולל פוליש לרצפה? ניקיון ברמה של לפני פסח? או ניקיון סטנדרטי שניתן לעשות גם כשהילדים בבית? צריך לקחת בחשבון גם את ההבדל בין ניקיון הדורש טיטוא/שאיבה ושטיפה של הרצפה לבין סדר וארגון של החפצים והצעצועים של הילדים.
  • נסו לערב את הילדים ולשתף אותם בתהליך הניקיון – כדאי יהיה לחנך את הילדים לעזרה ושמירה על הניקיון והסדר בבית. כמובן שזה יהיה תקף מגיל מסוים אחרת הם לא יבינו מה אתם רוצים מהם. בקשו מהילדים להכניס את הצעצועים שלהם לארגז הצעצועים, למדו אותם לקפל את השמיכה שלכם על המיטה בצורה מהנה ומעניינת והסבירו להם שאסור שיהיה שאריות של אוכל או ממתקים בחדר השינה או בכלל על הרצפה ברחבי הבית, וכשהם רואים כאלה ישר להרים לפח. 

האם כדאי להזמין חברת ניקיון בבית עם ילדים?

לעתים רבות האופציה היחידה שלנו לשמור על הבית נקי היא להזמין את שירותיה של חברת ניקיון מנוסה ומקצועית המספקת שירותי ניקיון דירות. חברה זו תהיה מנוסה בתרחישים שונים, כולל בבית עם ילדים, ותבצע את העבודה בצורה מסודרת ובטוחה. החברה גם תעשה שימוש בחומרי ניקיון בטוחים לשימוש ותדריך את ההורים לגבי חומרי הניקיון ואופן ההתנהלות עם הילדים במהלך ואחרי הניקיון. בזמן הניקיון עדיף שהילדים לא יסתובבו במקום בו מבצעים את הניקיון וגם שלא ישאפו את הריח של חומרי הניקיון. כדאי יהיה לאוורר את הבית באופן קבוע אך בעיקר במהלך ולאחר ביצוע הניקיון. 

כיצד לשמור על ניקיון וסדר גם עם ילדים?
אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.