לוגו חברת ניקיון

כיצד לנקות את האוזרים המרכזיים והמסובכים בבית?

בין אם מדובר על הניקיון השוטף של הבית או ניקיון דירה לאחר שיפוץ חשוב יהיה לבצע את הניקיון בצורה יסודית, מבלי לעגל פינות. זלזול בניקיון השוטף של הדירה עשוי לפגוע באיכות חייהם ובבריאותם של הדיירים וגם לצבור ריחות לא נעימים, אבק וליצור רושם שלילי על האורחים המגיעים אליכם. טיפים אלו יעזרו לכם לבצע את הניקיון בצורה יעילה יותר, בעיקר באזור המרכזיים והמסובכים יותר בבית כמו מסילות התריסים, אזור המטבח הפעיל ועוד. 

תכנון מראש של העבודה הנדרשת:

תכנון קפדני ובניית אסטרטגיה לניקיון הדירה עשוי להיות קריטי לחיסכון בזמן וביצוע יעיל יותר של עבודת הניקיון. ניקיון דירות באופן עצמאי עשוי להיות מאתגר אך עם תכנון נכון לפי הסדר הבא החיים שלכם יכולים להיות הרבה יותר פשוטים:

  • הקצו זמן קבוע לניקיון – דאגו להקצות זמן מסוים במהלך השבוע לניקיון. יום וטווח שעות שבהם אף אחד לא יפריע לכם ותוכלו לבצע את העבודה במהירות וביעילות.
  • הכינו את כל הציוד הנדרש לכם – בהתאם למשימות הניקיון שאתם רוצים לבצע מדי שבוע הכינו את הציוד הנדרש לכם במקום. זכרו כי הציוד, חומרי הניקיון, הכמויות, ואופן השימוש בהם תלוי בסוג הניקיון הנדרש. יש הבדל בין ניקיון שבועי סטנדרטי לבין ניקיון דירות לאחר שריפה למשל (חלילה!). 
  • התחשבו בצרכים המשתנים בהתאם לביתכם – בכל בית סוג הניקיון הינו שונה והזמן שלנו מוגבל. בבית עם חיות מחמד למשל ייתכן ותצטרכו לנקות את אזורי הרביצה של חיות המחמד לעתים תכופות וביסודיות יותר מאזורים אחרים. כנ"ל לגבי בית עם ילדים.

בחרו את הכלים וחומרי הניקיון האיכותיים:

בכל הנוגע לציוד וחומרי ניקיון כדאי יהיה לעשות שימוש בחומרים איכותיים, בעלי תו תקן. ובלא קשר לאיכות חומר הניקיון חשוב לדעת איך לעבוד עם חומרי הניקיון כיוון שערבוב של חומרים מסוימים, לעתים אפילו בריח שלהם, עשויים להיות מסוכנים לנוכחים במקום. חשוב יהיה להתאים גם את חומרי הניקיון למשטחים השונים שתנקו. ישנם חומרי ניקיון שעשויים להרוס שיש או עץ למשל, אחרים שמתאימים לנירוסטה וכו'. 

טיפים כלליים לניקיון יעיל:

בין הטיפים החשובים שנוכל לתת לכם על ניקיון דירות הוא כמובן לנקות באופן תדיר. אם תקצו יום בשבוע שבו תנקו את הבית, תוכלו לחסוך בהצטברות של לכלוך, אבק, טביעות אצבעות ואזורים שונים בבית שיצריכו לאחר מכן ניקיון יסודי יותר. שטיפת הרצפה באופן תדיר למשל תימנע מחומרים רבים לפגום בריצוף ולשמור על מראה מבריק וחיוני של הצריכה, כך שאם בעתיד תצטרכו לשכור חברת ניקיון לשירותי פוליש למשל לא תצטרכו לעשות זאת אחת לשנתיים אלא אחת ל-10 שנים למשל. בנוסף, כדאי יהיה להתמקד באזורים בעייתיים יותר שמושכים יותר לכלוך מאזורים אחרים ובזמן שיישאר לכם תוכלו להרחיב את פעילות הניקיון שלכם לאזורים נוספים בבית.

כיצד לנקות את האוזרים המרכזיים והמסובכים בבית?
אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.