לוגו חברת ניקיון

טיפים לניקיון בית בצורה יעילה וחסכונית

ניקיון הבית שלנו באופן שוטף הוא משימה חיונית. לכן גם אם אין לנו כוח לעשות זאת, ואין באפשרות להזמין חברת ניקיון שתבצע את העבודה במקומנו, חשוב יהיה לשנס מותניים, להפשיל שרוולים ולגשת לעבודה. עם הטיפים הבאים תוכלו לבצע את עבודת הניקיון בצורה יעילה, חסכונית ונעימה יותר.

טיפים שיעזרו לכם לבצע את הניקיון בצורה יעילה יותר:

יעילות היא שם המשחק, במיוחד אם הלו"ז שלכם עמוס ואתם מעדיפים להשקיע יותר זמן במשפחה או בתחביבים אישיים שלכם מאשר בניקיון עצמו. ניקיון בתים פרטיים יהיו באחראיות הדיירים בבית ולכן יהיה עליכם להקצות זמן קבוע בכל שבוע לניקיון. החליטו להקדיש X שעות במהלך השבוע, ביום ובשעות קבועים, על מנת לדאוג בזמן זה לניקיון הבית. אם מוסיקה ברקע עושה לכם טוב ונותנת לכם מרץ כדי שתבצעו את העבודה בצורה מהנה ומהירה יותר – זה יהיה יעיל לפתוח את המוסיקה ברקע בזמן הניקיון, כל עוד זה לא מפריע לשכנים כמובן. דאגו להתחיל מחלקים קטנים יותר כמו ניקיון וסידור הפריטים שעל השולחנות, ניקיון גופי התאורה וכו'. כשאנו מבצעים משימות קטנות ו"מסמנים עליהן V" נוצר תהליך כימי במוח שלנו שתורם לשיפור המוטיבציה והשמחה מהעובדה שכבר השגנו משהו ויהיה לנו כוחות ומרץ להתקדם הלאה.

חלקו את הבית לאזורים ומשימות:

טיפ נוסף וחשוב לניקיון יעיל של הבית הוא חלוקת הבית לאזורים שונים והכנת רשימת משימות רלוונטיות לאותו חלל. אנו עושים זאת בעיקר בשירות ניקיון דירות לאחר שיפוץ אך חלוקה לאזורים ותכנון מקדים יכולים לייעל את עבודת הניקיון גם באופן שוטף ולא רק בניקיון מיוחד. חדרי השינה, המטבח, המזווה, חדר הארונות, הסלון, לכל אחד מהאזורים הללו יהיה צורך בניקיון שגם עשוי להשפיע על אזור אחר. 

הכינו את כל הכלים שאתם צריכים:

ניקיון יעיל יכול להתבצע כאשר יש לכם את כל הכלים וחומרי הניקיון שאתם צריכים בהישג יד. קחו בחשבון את תדירות הניקיון שלכם והכמויות שאתם משתמשים כדי שבקניה הקרובה תוכלו לחדש את מלאי הציוד שאתם צריכים. מחסור בחומרי ניקיון עשוי לגרום לכם לעגל פינות ולהשאיר לכלוך שעשוי להיגרר מהר מאוד לאזורים אחרים שניקיתם. 

ניקיון יסודי של הרהיטים והמכשירים בבית:

ישנם מכשירים כמו מיקרוגל ומקרר שטוב לנקות אותם פעם בשבוע, לפחות ניקיון בסיסי, זאת על מנת לשמור על טיב המזון וחומרי הגלם כאשר אנו עושים שימוש במכשירים אלו וכן כדי להאריך את חייהם. מכשירים אחרים ניתן לנקות אחר לכמה שבועות או חודשים. ריהוט מסוים טוב לנקות מאבק ולכלוך בהתאם לצורך מה שיתרום לשמירה על אווירה נקייה ונעימה יותר בבית ויפחית את הסיכון להצטברות לאורך זמן. חשוב להשתמש בציוד וחומרי ניקיון המתאימים למשטחים הרלוונטיים (עץ, שיש וכו').

 

טיפים לניקיון בית בצורה יעילה וחסכונית
אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.