לוגו חברת ניקיון

טיפים לניקיון בדירה חדשה לפני ההובלה

המעבר לדירה חדשה עשוי להיות מלווה, באופן טבעי, במערבולת רגשות. מצד אחד השמחה והציפיה לדירה החדשה, אולי אפילו דירה גדולה יותר מזו שהיינו רגילים אליה או אזור חדש אליו אנו עוברים – מה שעשוי לסמן גם התחלה חדשה לעתים. מצד שני החשש ממצב הדירה, מהאופן שבו נסתדר עם השכנים ועוד. ניקיון דירות הינו מאוד אופייני כאשר מדובר במעבר דירה, הן בדירה שאנו עוברים ממנה כדי להשאיר אותה נקייה וכמובן גם בדירה החדשה אליה אנו נכנסים. רגע לפני שנכנס לדירה החדשה זו הזדמנות נהדרת לנקות את הדירה בצורה יסודית לפני שהמובילים מנחיתים בדירתנו החדשה את הרהיטים והחפצים שלנו. להלן כמה טיפים חשובים בניקיון הדירה החדשה לפני ההובלה.

#1 – קחו חברת ניקיון:

עבודת הניקיון היא חיונית מאוד, במיוחד כאשר מדובר על מעבר לדירה חדשה, אך מי אמר שאתם צריכים לעשות אותה לבד? שכרו חברת ניקיון שתבצע את העבודה במקומכם. חברתנו מיי קלין מתמחה במגוון שירותים לניקיון דירות חדשות ודירות יד שניה. בין אם מדובר על שירותי ניקיון לאחר שריפה, לאחר שיפוץ או דירה חדשה מהניילונים שאתם מתכוונים להיכנס אליה חשוב יהיה לבצע את העבודה בצורה יסודית, עם חומרי ניקיון איכותיים ומבלי לעגל פינות בשטח. 

#2 – שטיפה יסודית של הרצפה:

על אף שלא מדובר בפעולת הניקיון הראשונה שתבצעו אנו רוצים לשים דגש קודם כל על ניקיון הרצפה. לאחר שתכניסו ריהוט, ציוד ומכשירים אל הבית החדש יהיה לכם פחות שטח והרבה יותר קשה לבצע את הניקיון. לכן, חשוב יהיה לנצל את התקופה שלפני הכניסה לדירה החדשה ולשטוף את הרצפה בצורה יסודית מאבק, לכלוך, שאריות בניה או שאריות אחרות שיישארו מהדיירים הקודמים במידה והיו כאלה.

#3 – דאגו לנקות ולחטא כלים סניטריים ואת הכיריים:

השירותים, הכיורים, המקלחת וכמובן גם את הכיריים ואזור המטבח חשוב יהיה לנקות באמצעות חומרי ניקוי וחיטוי ייעודיים. בין אם מדובר בכלים חדשים ובוודאי אם היו דיירים קודמים לפניכם בדירה חשוב יהיה לחטא אותם בצורה יסודית כדי לשמור על היגיינה וסטריליות לקראת המעבר שלכם.

#4 – הדירה עברה שיפוץ? 

ניקיון דירה לאחר שיפוץ הינו מורכב יותר וחיוני יותר. לעתים הוא יכלול גם שירות פוליש של חברת ניקיון מקצועית. חשוב יהיה לבצע את הניקיון ביסודיות כולל תריסים, חלונות, מסילות, משקופי דלתות, דלתות, ארונות ובכל חלק בבית למעשה כדי להיפתר מהאבק והלכלוך שהצטבר במהלך השיפוץ.

טיפים לניקיון בדירה חדשה לפני ההובלה
אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.