להצעת מחיר חייגו עכשיו!

054-835-0397

חברת נקיון מהיום להיום

חברת נקיון מהיום להיום היא דבר נפוץ כיום שיותר ויותר אנשים מחפשים אחר שירות דומה. אנחנו יודעים שהחיים לא צפויים ושתעשו הכול כדי לשמור על הבית שלכם, שהוא המקום החשוב ביותר לכם ולמשפחתכם, נקי תמיד ובכל זמן. בדיוק בשביל זה חברת MY CLEAN קיימת ומפסקת שירותי נקיון שונים מהיום להיום, כדי שהבית שלכם ישאר תמיד נקי, מסודר וראוי למגורים.

חברת נקיון מהיום להיום- איך זה עובד?

אנחנו בחברת MY CLEAN מספקים שירותי נקיון מסוגים רבים, כמו נקיון דירה לאחר שיפוצים, נקיון דירה לפני מעבר, נקיון דירה לאחר צבע ואפילו נקיון לאחר שריפה או נזק דומה, אבל לא כל נקיון כזה יכול להיות מתוכנן. בשונה ממעבר דירה או מכניסה לדירה שכורה למשל, נקיון דירה לאחר שריפה או לאחר עבודה של בעל מקצוע מסוים שהשאיר אחריו לכלוך רב הם דברים לא צפויים שדורשים כמובן טיפול מיידי.

בדיוק בשביל הדברים האלה חברת MY CLEAN הקימה צוותים של נקיון מהיום להיום, כדי לתת מענה נרחב ככל הניתן לנקיון דירות במקרים כאלה ולהחזיר אותן למצב הקודם והראוי למגורים.

חברת ניקיון שתדאג לכם

לא תמיד ניתן להגיע בטווח כה קצר של יום, אבל חברת MY CLEAN עושה ככל הניתן, על-מנת להגיע לדירה הדורשת נקיון. לחברת MY CLEAN יש מספר צוותים שונים שמתמחים בסוגים שונים של נקיון ושחזור נזקים, צוותים שעובדים בכל איזור בארץ ומגיעים לכל מקום וכמובן מורכבים ממספר אנשים שמתאים לעבודה שאותה הוא מבצע ומומחה בעבודה הזאת.

כך למשל צוות של נקיון דירה לאחר שריפה יטפל בפיח בדירה, בשחזור הנזקים ובהעלמת הריח מהדירה, צוות של נקיון דירה לאחר צביעה או טיפול של בעל מקצוע ינקה את הדירה, יסיר את כתמי הצבע ויבצע עבודות פוליש על הרצפה שניזוקה מכתמי צבע וצוות נקיון דירות כללי יבצע עבודות נקיון, חיטוי וסדר שונות במקרה של הגעת אורחים לדוגמה.

מדוע כדאי לשכור את חברת MY CLEAN בנקיון מהיום להיום?

חברתנו מתמחה בנקיון דירות מכל הסוגים- נקיון לאחר שיפוץ, נקיון לפני כניסה לדירה חדשה, נקיון לפני כניסה לדירה שכורה וגם נקיון לאחר עבודות צבע שמשאירות כידוע בלגן ולכלוך רב. בנוסף, חברת MY CLEAN מפעילה צוותים שונים ומיומנים לנקיונות במקרים דחופים ופחות צפויים שיש לטפל בהם מהיום להיום כמו נזקי שריפה, לכלוך שהשאיר בעל מקצוע או הגעת אורחים רבים.

חברת MY CLEAN  עובדת עם מערך נקיון מסודר עם מגוון עם צוותים שמומחים בנקיון דירות מסוגים שונים. הצוותים עובדים עם לוגיסטיקה מושלמת של כלים, חומרי חיטוי ותכשירים ברמה הגבוהה ביותר בשוק נקיון הדירות שמתאימים לסוג העבודה ולסוג המשטח אותו הם מנקים.

נקיון דירה מכל סוג ובמיוחד בדברים לא צפויים דורשים מכם התייחסות רבה, השקעה ומאמץ רב. אנחנו יודעים שזה קשה גם בלי שלב הנקיון המעשי שאותו בהחלט כדאי לכם להוריד מהראש ולתת למומחים שלנו לטפל בזה.

רוצים להחזיר את הדירה למצב נקי, מסודר וראוי במהירות וביעילות המירבית מהיום להיום? צרו קשר עוד היום עם חברת הניקיון MY CLEAN ותזכו שוב בבית נקי!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר
כותב המאמר
כותב המאמר

עידו זהבי - מנכ"ל שותף בחברת My Clean, בעל עשרות שנות ניסיון בתחום. עוד מגיל צעיר עבד בעסק המשפחתי של אביו כאיש תחזוקה וניקיון, מאז ועד היום אהבתו לתחום רק הלכה וגדלה. חברת My Clean מנגישה את שירותי הניקיון שלה בפריסה ארצית, במחירים הוגנים ושירות חסר פשרות

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן