להצעת מחיר חייגו עכשיו!

054-835-0397

חברת נקיון – איך זה עובד?

מתלבטים איל עובד חברת ניקיון? אתם אחרי שיפוצים בדירה ונשארתם עם בלגן ופסולת בניין בבית? עברתם דירה ואתם רוצים להתחיל באווירה חדשה ורעננה? הדירה עברה צבע ואתם רוצים להחזיר אותה למצבה הקודם? הדירה עברה נזק שמצריך נקיון מיוחד? בדיוק בשביל זה הקמנו את חברת הנקיון המקצועית MY CLEAN. חברת נקיון עם צוותים מיומנים ומנוסים שיגיעו עד אליכם הביתה וידאגו להחזירו למצב הקודם.

באילו סוגים של נקיון דירות אנחנו מתעסקים?

חברת MY CLEAN מתמחה בנקיון דירות ובהחזרתן למצבן הקודם הראוי למחייה ולמגורים. השירות שחברתנו מציעה לא מדבר על נקיון שוטף שעושים בכל דירה בכל כמה ימים או שבועות, אלא על נקיון במצבים מסוימים בהם הדירה לא ראויה למגורים ואתם רוצים להחזיר אותה למצב הקודם במהירות האפשרית.

נקיון דירה לאחר שיפוץ

צריכים ניקיון דירה לאחר שיפוץ? לאחר שיפוץ הדירה נשאר בבית בלגן רב, לכלוך וגם פסולת שיש לסלק מהבית. הצוות של MY CLEAN יעלים את כל הבלגן כאילו לא היה ויחזיר את הבית שלכם לקדמותו במהירות.

נקיון דירה שכורה

דירות שכורות הן דירות שהרבה בעלים עוברים בהן והרבה אנשים גרים בהן במשך הזמן. לעיתים אתם לא אחראיים על מצב הדירה שתקבלו ועל התחזוקה השוטפת שבה. חברת MY CLEAN תדאג לנקות דירה שכורה, להבריק ולחטא את הבית שאליו תכנסו, כך שלא תרגישו שאדם אחר גר בו.

נקיון דירה לאחר צבע

צבע חדש לבית הוא דבר שכיח שכדאי לעשות מדי פעם, כדי לרענן את הבית ולתת לו תחושה של נקיון ושל מרחב. צבע יכול להשאיר אחריו לכלוך רב שעלול להרוס את האווירה הנקייה ולהשאיר לכלוך וכתמים רבים. הצוות שלנו ינקה את הרצפה, את הפנלים וכל איזור שהצבע הגיע אליו ויסירו גם את הכתמים העיקשיים ביותר.

נקיון דירה לאחר שריפה

שריפה או נזק לבית דורש נקיון מסוג אחר וגם כאן חברת MY CLEAN תעמוד לשירותכם להעלמת הפיח מהקירות, נקיון הדירה והאיזורים שניזוקו והחזרתה למצבה הקודם. פנו אלינו לניקיון הדירה לאחר השריפה

למה כדאי לשכור את שירותי MY CLEAN?

חברת MY CLEAN תנקה לכם את הדירה במקרים של שיפוץ הבית, מעבר לדירה חדשה או נזק כבר שנגרם לבית. מלבד הזמן הרב שיחסך לכם וכמובן המאמץ הגופני הרב, חברתנו משתמשת במיטב מוצרי הנקיון והתכשירים החדשים, היעילים והחזקים ביותר שיש בתחום הנקיון, מוצרים שלעיתים לא ניתן להשיג בסופר.

חברת MY CLEAN עובדת עם סוגים שונים של חומרים שלכל אחד מהם יעוד שונה בהתאם לצרכים שלכם ולסוגי המשטחים אותם אנחנו מנקים, מחטאים ומשחזרים.

אנחנו מציעים להזמין את שירותי החברה מראש, כך נדע כמה אנשי צוות לשלוח אלייך, לפי גודל הדירה וסוג הנקיון שעלינו לבצע. בנוסף, אתם לא רוצים לשהות בדירה מבולגנת, מלוכלכת או עם נזקים משמעותיים, לכן כדאי להזמין את שירותי החברה לפני כניסתכם לדירה, כדי שתכנסו לדירה משופצת, נקייה ורעננה עם אווירה חדשה ומהנה.

שיפוצים? עבודות צבע? מעבר דירה? עם חברת MY CLEAN נכנסים לדירה נקייה!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר
כותב המאמר
כותב המאמר

עידו זהבי - מנכ"ל שותף בחברת My Clean, בעל עשרות שנות ניסיון בתחום. עוד מגיל צעיר עבד בעסק המשפחתי של אביו כאיש תחזוקה וניקיון, מאז ועד היום אהבתו לתחום רק הלכה וגדלה. חברת My Clean מנגישה את שירותי הניקיון שלה בפריסה ארצית, במחירים הוגנים ושירות חסר פשרות

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן