לוגו חברת ניקיון

הסרת שטיחים מקיר לקיר

בין אם רכשתם נכס שיש בו שטיחים מקיר לקיר שאתם רוצים להסיר ובין אם מדובר בדירה או המשרד שלכם שהתקנתם בהם בעבר שטיחים מקיר לקיר, כעת הם לא מתאימים לכם יותר והחלטתם שאתם רוצים להסיר אותם. במקרה כזה תוכלו לשכור חברת ניקיון מקצועית שתספק לכם את השירות כולל שיקום הרצפה או לבצע את העבודה בעצמכם מה שעשוי להיות לא בהכרח פשוט, לגזול מכם זמן רב ולא בהכרח שיהיו לכם את כל הכלים לעשות זאת. 

כיצד מסירים שטיחים מקיר לקיר?

פעולת הסרת שטיחים מקיר לקיר תהיה מאתגרת ולרוב תצריך גם עבודה פיזית, כלים וחומרי ניקיון שונים. לעתים אפילו תצטרכו פוליש לרצפה כדי לשקם אותה או להסיר את חלקי הדבק השונים. אך שימו לב לא כל פוליש עשוי להתאים לרצפה שלכם. פוליש קריסטל למשל לא מתאים לכל משטח (לדוגמה: הוא אינו מתאים למשטחי קרמיקה או גרניט פורצלן) ולכן ייתכן ותצטרכו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית שתספק לכם את השירות המבוקש.

שלב ראשון – תלישת השטיח:

כדי להסיר שטיחים מקיר לקיר, ובכן, צריך להסיר את השטיחים. הפעולה לא מורכבת מדי אך עשוי לדרוש מעט סבלנות וכוח פיזי. בעזרת סכין יפנית איכותית נבצע חיתוך באחד מצדדי השטיח. לאחר מכן נמשוך את השטיח כלפי מעלה כדי להסיר אותו מההדבקה שלו ברצפה. נבצע פעולה זו עד שנסיר את השטיח מכל רחבי החדר/המשרד/הדירה. לאחר מכן נבצע את אותה פעולה גם על השטיחים בפאנלים. כעת, כפי שתוכלו לראות יישאר על הרצפה הרבה לכלוך, דבק ואבק ולכן תצטרכו להתחיל בפעולה הבאה.

שלב שני – הסרת הדבק:

בשלב הבא יהיה עליכם לעבוד על הסרת הדבק מהרצפה. אותו דבר יהיה לרוב דבק חזק ששימש להדבקת השטיח על הרצפה והפאנלים ולכן ההסרה שלו תהיה עבודה מעט סיזיפית ופחות נעימה. תצטרכו לדאוג לטרמפנטין, סכין להסרת צבע, סקוץ', מגב ומטאטא. נמהל את הטרמפנטין עם מים חמימים ונשפוך על הרצפה. נקרצף את הרצפה באמצעות מטאטא. מרבית החומר יימס ויסייע בשחרור הדבק מהרצפה אך החלקים העיקשים יותר ירדו רק בעזרת סקוצ' או סכין להסרת צבע. לאחר שתסירו את הדבק תגיעו לחלק האחרון והוא שיקום הרצפה.

שלב שלישי – שיקום הרצפה:

כעת תוכלו לראות שהרצפה איבדה מהחיוניות שלה ואולי אפילו תהיה בעלת גוונים שונים, חלקם בהירים יותר ואחרים כהים יותר. כעת תצטרכו לשקם את הרצפה. זאת תוכלו לעשות באמצעות קרצוף ושטיפה של הרצפה עם חומרי ניקיון ייעודיים או באמצעות פוליש ווקס לרצפה

אנו בחברת מיי קלין נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירותי ניקיון דירות איכותי ומקצועי, לרבות שירותי הסרת שטיחים  מקיר לקיר ושיקום הרצפה לאחר מכן. עבודה זו עשויה להיות פיזית ומאתגרת ולכן עדיף להשאיר אותה למקצוענים שלנו במיי קלין. 

הסרת שטיחים מקיר לקיר
אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.