לוגו חברת ניקיון

איך לנקות ולתחזק את המקלחון

חדר הרחצה שלנו ובעיקר אזור המקלחון שלנו צריכים להיות נקיים וסטריליים. בחדר הרחצה יש נטייה להתפתחות של עובש והיווצרות של חיידקים שונים כתוצאה מהרטיבות והלחות לאחר המקלחת. על מנת לשמור על חדר הרחצה נקי וסטרילי ובמיוחד על המקלחון שלנו נקי כדאי יהיה לנקות ולתחזק את המקלחון וחדר הרחצה באופן תדיר. הינה כמה המלצות מאיתנו במיי קלין. 

#1 – אוורור הוא המפתח:

מרבית האנשים מתקלחים עם מים חמים בכל ימות השנה. כתוצאה מכך ישנה הצטברות של אדים על חלונות המקלחון, על הקירות, הכיורים, הברזים, האסלה ובכל מקום בחדר הרחצה למעשה. גם אם החלון פתוח, השימוש במים חמים למשך זמן המקלחת יגרום להיווצרות של אדים רבים שצריך יהיה לאוורר היטב את החדר לאחר הרחצה על מנת שאותם אדים יתייבשו במהירות. עובש מתפתח בתנאי לחות ולכן כאשר אתם פותחים את דלת חדר הרחצה ואת החלון ומאפשריים לחדר להתאוורר במהירות יחסית אתם מפחיתים את הסיכון להיווצרות של עובש ומחלות.

#2 – גרפו את המים בסיום השימוש:

אם יש לכם מקלחון עם דלתות זכוכית אל תתביישו להחזיק מגב קטן במקלחת ועם סיום פעולת הרחצה שלכם פשוט לעבור קלות עם המגב הקטן על דלתות הזכוכית של המקלחת ואולי אפילו על אריחי הקרמיקה על הקירות (לפחות אלה שבתוך חדר הרחצה). פעולה של דקה לכל היותר תסייע משמעותית להתייבשות מהירה יותר של חדר הרחצה ותפחית משמעותית היווצרות של לחות ועובש.

#3 – אם יש לכם חברת ניקיון הדריכו אותם מה לעשות גם כן:

טיפ נוסף הוא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון שתבצע ניקיון גם בחדר הרחצה פעם בשבוע כולל שימוש בחומרים נגד עובש, ניקיון הרצפה, הקירות והמקלחון. אנחנו לא אומרים שצריך פוליש לרצפה אבל שטיפה וניגוב עם חומרי הניקיון הרלוונטיים יספיקו. 

#4 – אל תשתמשו בסקוצ'ים:

במהלך ניקיון דירות נהוג להשתמש בסקוצ'ים להסרת לכלוך עקשן מהמרצפות, מהשיש וממקומות נוספים אחרים. בכל הנוגע לשימוש בסקוצ'ים בניקיון המקלחון עדיף להימנע מכך. הסקוצ'ים עשויים לשרוט את קירות המקלחון ולכן עדיף להשתמש בנייר מגבת או מטלית רכה.

נסו לוותר על חומרים כימיים:

חומרי ניקיון מסוימים עשויים לגרום ליותר נזק מאשר תועלת. לכן בחרו בקפידה את חומרי הניקיון שתעשו בהם שימוש. בכל הנוגע למקלחון שלכם ימנעו משימוש בחומרים כימיים.

האם שירותיה של חברת ניקיון מספיקים?

אם שכרתם חברת ניקיון שתספק לכם שירותי ניקיון פעם בשבוע לערך זה אמור להספיק. עם זאת, חשוב יהיה לאוורר היטב את חדר הרחצה לאחר השימוש. חברת מיי קלין תשמח לעמוד לשירותכם עם מגוון שירותי ניקיון איכותיים: פוליש קריסטל, ניקיון דירות, ניקיון אחרי שיפוץ ונשמח לעמוד לשירותכם בכל צורך עם שירות ברמה גבוהה ותמיד עם חיוך.

איך לנקות ולתחזק את המקלחון
אז מה היה לנו עד עכשיו?
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים
Facebook
WhatsApp
Twitter
עוד רגע והבית שלך מבריק
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם
מאמרים אחרונים
שמרו על קשר

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.