לוגו חברת ניקיון

אזורי שירות

שירותי ניקיון בפריסה ארצית!

כשהקמנו את חברת ניקיון My Clean קיבלנו על עצמנו משימה לא פשוטה, להנגיש את שירותי הניקיון המעולים שלנו במחירים נוחים, ובשירות שיגיע לכל קצוות הארץ. מתוך מטרה להגיע לכמה שיותר לקוחות שזקוקים לשירות ניקיון דירות במחיר הוגן. כחשבנו איך לעשות את זה, הגיע רעיון מבריק, ניידת שירות שתגיע לכל נקודה בארץ, מהצפון ועד הדרום. ניידת השירות של חברת My Clean מצויידת בכל מה שצריך כדי לבצע את עבודות הניקיון השונות, מחומרים איכותיים, עד למכשירים שונים, כולל מכונת פוליש לרצפה. בעזרת ניידת הניקיון שלנו אנחנו מגיעים לכל קריאת שירות, מהצפון ועד הדרום, במהירות, מצויידים בכל מה שנחוץ, ומוכנים להבריק לכם את הבית.

מדן ועד אילת – שירותי ניקיון בכל מקום

ארץ ישראל אומנם קטנה, אבל מאוד פקוקה וצפופה. להגיע בשעות העומס מקצה האחד של המדינה לקצה השני, יכול לקחת חצי יום ואף יותר. אנחנו בחברת My Clean חשבנו איך לפתור את בעיות הנגישות והזמינות. לבסוף, נפל האסימון, הקמת מערך ניידות ניקיון בפריסה ארצית. איך זה עובד? צוות העובדים המיומן שלנו מחולק לפי אזורים, ומחוזים בארץ היפה שלנו. מחוז צפון, מחוז דרום, וחברת ניקיון במחוז מרכז. כל מחוז שכזה מחולק לצוותי עבודה מיומנים ומקצועיים, שמגיעים לבית הלקוח עם כל הציוד הנדרש. כיום חברת My Clean עובדת בפריסה ארצית מלאה, ומגיעה ללא פחות מ-46 ערים! במטרה להנגיש שירות ניקיון נוחים, במחירים מעולים ועם שירות מנצח! 

האם המחיר משתנה בהתאם למרחק?

שאלה נפוצה ששואלים אותנו לקוחות רבים היא האם עבודה בצפון או בדרום עולה כמו במרכז? או האם עיר מרוחקות יותר מצריכה תשלום גבוה יותר. התשובה היא לא! אצלנו בחברת My Clean לא גובים תשלום נוסף על עבודה מרוחקת יותר. כמו שכבר הבהרנו בפסקה הקודמת, אצלנו ניידות השירות וצוותי העבודה מחולקים לפי מחוז צפון, מרכז, ודרום. לכן אם אתם מתגוררים באזור הצפון, ניידת שירות צפונית תקבל את העבודה וכך תהיה קרובה באופן יחסי אליכם, ותוכל לתת לכם מענה מהיר והולם בזמן קצר. חברות ניקיון רבות שלא פועלות בשיטה של חברת הניקיון My Clean, לרוב תגבה תשלום נוסף על עבודה מרוחקת, בעיקר בגלל עלות הדלק ושינוע העובדים אל מקום העבודה.  כך שאצלנו תקבלו גם את המחיר המשתלם ביותר וגם ללא תוספת תשלום על מרחק. 

מחפשים שירותי ניקיון לבית? הגעתם למקום הנכון. ניידת השירות שלנו תגיע לכל מקום ותתן לכם את השירות הטוב ביותר, ובמחיר מנצח! 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם! >>>

אזורי השירות הפופולריים ביותר

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים
שמרו על קשר
אנא דרגו את המידע

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.