לוגו חברת ניקיון

אודות

My Clean - מי אנחנו?

חברת ניקיון My Clean נולדה לפני 22 שנים על ידי יורם ועידו, אנשי מקצוע ותיקים בתחום שהחליטו לאחד כוחות ולהנגיש את שירותי הניקיון הטובים בישראל, לכל אחד. יורם מגיע עם עשרות שנות ניסיון בפוליש, חידוש רצפות וקרמיקה. עידו, מגיע מתחום הניקיון הכללי, ומתמחה בחידוש והברקת דירות לפני אכלוס או אחרי שיפוץ. לפני 22 שנים הם החליטו לשתף פעולה ולפתוח את חברת My Clean, מתוך מטרה להנגיש את שירותי הניקיון הטובים בישראל במחיר אטרקטיבי במיוחד!

מי כמונו יודע שעבודות ניקיון הן עבודות קשות וסיזיפיות, במיוחד שמדובר בניקיון דירה אחרי שיפוץ, או ניקיון דירה חדשה. להבריק כל אזור בבית, לחדש כל בלטה בנפרד, להיפטר מהאבק, שאריות בניה, ולהיפטר מכתמים עקשנים זה רק חלק קטן מהעבודה. אתם לא צריכים לעבוד כל כך קשה כשיש אותנו. אצלנו בחברת My Clean, פיתחו שיטה יעילה וייחודית להבריק את הבית שלכם בצורה מדהימה, עם תוצאות שישארו איתכם למשך השנים. בעזרת החומרים הטובים ביותר שיש, צוות עובדים מיומן ואיכותי, והרבה ניסיון והבנה בתחום, הבית שלכם יצא מבריק יותר מאי פעם! אז אל תעבדו קשה, פשוט תחייגו למומחה.

חברת My Clean עובדת בפריסה ארצית, וניידת הניקיון שלנו מגיעה ל-46 ערים בישראל. אנחנו מאמינים ששירות טוב הוא כזה שמגיע עם חיוך, סובלנות והרבה הבנה של הבקשות והדרישות שלכם. אצלנו בחברת הניקיון My Clean קובעים פגישת ייעוץ בבית הלקוח, בו מומחה הניקיון שלנו עובר איתכם על הלכלוכים, הליקוים, והאזורים הבעייתים. הוא יקשיב בסבלנות לבקשות שלכם, ולבסוף ידווח לכם כמה זמן אמור לקחת עבודות הניקיון. בניגוד לחברות אחרות, חברת My Clean מבינה את החשיבות בעבודה זריזה ויעלה, בכל זאת מדובר בבית שלכם ואתם רוצים לחזור אליו כמה שיותר מהר. לכן, אנחנו מגיעים לכל עבודת ניקיון עם צוות עובדים גדול, על מנת לזרז את תהליך העובדה ולדאוג שאתם תקבלו בית מבריק בכמה שפחות זמן. בסיום העבודה מומחה הניקיון שלנו יעבור איתכם על הבית, יבדוק שאתם מרוצים מהעבודה ויוודא שאתם מרוצים! ככה זה שהשירות והלקוח נמצאים במקום הראשון.

עדיין מתלבטים? פשוט תרימו טלפון או שתשאירו פרטים, המומחה שלנו כבר ייצור איתכם קשר. 

מאמרים אחרונים
שמרו על קשר
אנא דרגו את המידע

עוד רגע והבית שלך מבריק

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.